بستن تبلیغ
دختر تهرانی توسط دوستش ربوده شد/ آزار و اذیت در خانه مجردیدختر تهرانی توسط دوستش ربوده شد/ آزار و اذیت در خانه مجردی

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ چند شب گذشته ساعت ۲۲ فردی به هویت مهدی ۴۵ ساله به سرکلانتری چهارم مراجعه کرد و اظهار داشت: دخترم آیدا هنوز از کلاس زبانش به خانه بازگشته و احتمال می دهم فردی آن را ربوده باشد.

ماموران اطلاعات سرکلانتری سریعا اقدامات گسترده خود را آغاز کردند و با مراجعه به کلاس زبان این دختر و پرس و جو از دوستانش دریافتند که آیدا با پسری به نام امیر ۲۵ ساله دوست است و آخرین بار با آن دیده شده است.

با بررسی سوابق امیر مشخص شد که این متهم معروف به امیر ماک دارای چندین فقره سابقه کیفری می باشد و یکی از اراذل و اوباش به نام منطقه نارمک است.

با جمع آوری اطلاعات ماموران سریعا آدرس مخفیگاه این متهم را درآورده و با اکیپ کامل عملیاتی به مخفیگاه متهم اعزام شدند.

در نهایت ماموران با رعایت کامل مسائل شرعی و قانونی وارد منزل شدند و با دستگیری امیر ماک، دختر جوان را از دستان این اوباش نجات دادند.

سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت سرهنگ علی احمد نادری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: ِآیدا پس از رهایی از دستان امیر ماک به ماموران در خصوص علت واقعه بیان داشت که در حال بازگشت به خانه از کلاس زبان بودم که امیر با من تماس گرفت و گفت که قصد دارد خودش مرا تا خانه ببرد، من نیز به او اعتماد بیجا کردم و او من  را به زور به منزل مجردیش کشاند و قصد آزار مرا داشت که ماموران سر رسیدند.

گفتنی است که متهم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی استان تهران قرار گرفت.

1,198
0

حوادث

آرشیو

دوستم حمید ، دختری را باردار کرد و گردن من انداخت!

میثم پسر دانشجویی است که در اثر رفاقت با یکی از همکلاسی هایش دچار مشکل شده است. پسر جوان نمی دانست همکلاسی اش حدود...