عکس های آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطارعکس های آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار

عکس های آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار

روز گذشته در مراسم افطاری که با روز جهانی پناهنده همزمان شده بود، وزیر امور خارجه امریکا جان کری، سفیر ویژه سازمان ملل در امور پناهندگان، آنجلینا جولی، و همچنین نماینده ویژه جوامع مسلمان در وزارت امور خارجه، شریک ظفر حضور داشتند.

به گزارش فرادید، دیدار آنجلینا جولی و وزیر خارجه آمریکا پیش از حضور این دو در مراسم ضیافت افطار مسلمانان به مناسب روز جهانی پناهندگان در “استرلینگ” ویرجینیا صورت گرفت.

عکس های آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار

در این دیدار جان کری با تقدیر از آنجلیا جلولی برای از خود گذشتگی‌اش برای حل بحران پناهندگان جهان گفت: برای او به هیچ وجه این کار یک هوس زودگذر نیست، بلکه یک تعهد برای تمام عمر است.

آنجلینا جولی نیز با بیان اینکه ۶۵ میلیون نفر در نتیجه جنگ در جهان آواره شده‌اند از سیاست گذاران خواست تا لحظه‌ای تامل کنند و به درستی پی ببرند که بحران شدید پناهندگی امروز برای صلح و امنیت جهان چه معنایی دارد. وی از رهبران جهان خواست تا رویکرد جدیدی را بیابند رویکردی که صرفا به کمک و اسکان نمی‌پردازد و به دنبال راه حل‌ها، ثبات و بازگشت باشد. جولی و کری در ادامه در مراسم ضیافت افطار مسلمانان پناهجو شرکت کردند.

آنجلینا , آنجلینا جولی , کری

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,جولی

عکس های آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,جولی

www.abartazeha.com

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,جولی

حتما بخوانید:  شباهت رامانا سیاح بازیگر ایرانی به آنجلینا جولی!

عکس بازیگران

آرشیو

عکس های خفن بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام 399

عکس های خفن بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام ۳۹۹ عکس های خفن بازیگران, بازیگران زن ایرانی, عکس های بازیگران ۳۱ اردیبهشت سال ۹۷ ,...