افزوده شدن قابلیت ترجمه در اینستاگرامافزوده شدن قابلیت ترجمه در اینستاگرام

افزوده شدن قابلیت ترجمه در اینستاگرام

ترجمه در اینستاگرام,اینستاگرام

شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به‌تازگی ۵۰۰ میلیون کاربر به دست آورده و این موضوع بیانگر آن است که افراد زیادی با زبان‌های مختلف در این شبکه‌ی اجتماعی فعالیت می‌کنند و مضامین گوناگون با زبان‌های متفاوت در آن قرار می‌دهند.

همین موضوع باعث شده که اینستاگرام قابلیت جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. از مدتی دیگر قابلیت ترجمه‌ی متن‌ها به این شبکه‌ی اجتماعی اضافه می‌شود و کاربران می‌توانند مطالب را به زبان خودشان ترجمه کنند.

از چند وقت دیگر دکمه‌ای زیر پست‌های این شبکه‌ی اجتماعی قرار می‌گیرد که با لمس کردن آن، می‌توان متن‌های ترجمه شده را خواند. اینستاگرام در این‌باره گفته:” از این ماه دکمه‌ی ترجمه را در زیر پست‌ها مشاهده خواهید کرد تا بتوانید مطالبی که به زبان‌های دیگر نوشته شده‌اند را بخوانید. با این ویژگی می‌توانید از تمام اتفاقات باخبر شوید.” این ویژگی هنوز به شبکه‌ی اینستاگرام اضافه نشده و کم‌کم در طول یک ماه آینده در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد. البته باید این برنامه را بروزرسانی کنید.

لازم به ذکر است که این قابلیت در شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک هم وجود داشت و کاربران می‌توانستند مطالب مختلف را به زبان خودشان ترجمه کنند.

منبع:دیجی کالا- بازنشر – www.abartazeha.com

حتما بخوانید:  معرفی قابلیت های جدید اینستاگرام ؛ آذر 96

موبایل

آرشیو

چگونگی دیدن استوری اینستاگرام دیگران به صورت ناشناس

دیدن استوری اینستاگرام دیگران به صورت ناشناس دیدن استوری اینستاگرام دیگران, استوری اینستاگرام, بازدید استوری اینستاگرام دیدن استوری اینستاگرام دیگران, استوری اینستاگرام در این...