بستن تبلیغ
زندگینامه ری مستریوزندگینامه ری مستریو

زندگینامه ری مستریو

بیو گرافی ری مستریو ، زندگینامه ری مستریو

نام اصلی اش اسکار گوترز روبیو متولد ۱۲ دسامبر ۱۹۷۴ در سن دیگو-کالیفرنیا نام همسر او آنجی ودارای یک پسر به نام دامینیک و یک دختر به نام آیلیاه هست. قد او ۱ متر و ۶۰ سانتیمتر و ۶۳ کیلوگرم وزن داره.

او کچ حرفه ای رو در چند لیگ سطح پایین و سپس مکزیک ژاپن در سال ۱۹۸۹ شروع کرد.

در این مدت اون تونست عنوان های سبک وزن hhw ، عنوان اصلی لیگ mnw (مکزیک) ، عنوان تگ تیم wwa ، سبک وزن wwa سه بار ، عنوان اصلی بیگ mnt (مکزیک) را از آن خود کنه.

سپس به لیگ ecw رفت و بعد از فعالیت در اون جا سر انجام در سال ۱۹۹۶ به یکی از دو لیگ بزرگ اون زمان یعنی wcw راه پیدا کرد.

در ابتدای کارش در ۱۶ جون اولین حضورش رو در گری امریکن بش انجام داد و در مقابل دین مالنکو شکست خورد و نتوانست عنوان سبک وزن رو از آن خود کنه. ولی در ۸ جولای با شکست دین مالنکو در ماندی نایترو تونست برای اولین بار در wcw صاحب عنوان بشه.

۲۷ اکتبر دین مالنکو با شکست ری عنوان رو پس گرفت.

۲۸ مارس ۱۹۹۹ در ماندی نایترو ری به همراه بیلی کیدمن با شکست بنوا و دین مالنکو تونستند که عنوان تگ تیم رو به دست بیارن و در ۹ می به پری ساترن و ریون باختند.

۱۸ اکتبر در ماندی نایترو ری به همراه کنان بار دیگه عنوان تگ تیم رو به دست آورد و در ۲۴ اکتبر به بوکر تی و استیوی ری باختند.

۱۴ آگست ۲۰۰۰ ری این بار به همراه یوونتود در ماندی نایترو با شکست ومپایرو و گریت موتا بار دیگه عنوان تگ تیم رو به دست آورد.

۲۶ مارس ۲۰۰۱ هم ری به همراه بیلی کیدمن با شکست کید رومئو و اسکیپر عنوان تگ تیم سبک وزن رو به دست آورد.

بعد از منحل شدن wcw ری به wwf و به sd! اومد.

۱۰ اکتبر ۲۰۰۲ اولین قهرمانی ری در wwe بود.

اون به همراه اج با شکست براک لازنر و تجیری قهرمان تگ تیم sd! شد.ولی در نو مرسی ۲۰۰۲ اونو به بنوا و انگل باختند. ولی در ۷ نوامبر تونستن انتقام بگیرن و بار دیگه قهرمانی رو بردن.

ولی باز هم در سوروایور سیرس ۲۰۰۲ در یک مسابقه ی سه تیمه در مقابل ادی/چاوو و انگل/ بنوا عنوان رو به گررو ها باختند.

بیو گرافی ری مستریو ، زندگینامه ری مستریو

۵ جون ۲۰۰۳ ری با شکست مت هاردی تونست عنوان سبک وزن رو ببره. ولی در ۲۵ سپتامبر تجیری عنوان رو از ری برد.

در اولین مسابقه ی wwe در سال ۲۰۰۴ در ۱ ژانویه ری با شکست تجیری بار دیگه قهرمان سبک وزن شد.

در نو وی آت در ۱۵ فوریه ۲۰۰۴ چاوو گررو با کمک پدرش تونست قهرمانی رو از ری بگیره(اصل اختلاف اونا سر ادی بود،چاوو با ادی بد بود و ادی رو زده بود،ری هم عصبانی شد و چاوو رو زد و درگیری به نو وی آت رسید.ری همیشه ادی رو دوست داشت).

در رستل منیا xx در ۱۴ مارس ری با شکست چاوو بار دیگه قهرمان سبک وزن شد.

در ۲۹ مارس در sd! اسایک دادلی با کمک دادلی ها قهرمانی رو از ری گرفت.

در ۹ دسامبر ۲۰۰۴ ری و راب ون دم با شکست تجیری و دوپره توسنتد که قهرمان تگ تیم بشن. ولی در ۱۳ ژانویه برادران باشام با شکست ری و rvd در یک مسابقه ی چهار تیمه که ادی/بوکر تی و لوتر/مارک جیندراک هم بودند قهرمانی رو از ری و rvd گرفتند.

ولی در نو وی آت ادی و ری با هم تگ تیم شدند و توانستن قهرمانی رو ببرند(این آخرین قهرمانی ادی بود.روحش شاد).

ولی در کارلیتو کابانا در ۱۴ آوریل ری که مهمان کارلیتو بود mnm ادومدن و ری رو زدند.ولی ادی به کمک ری نیومد و از ری عذر خواهی کرد و گفت که من در استادیوم نبودم.

یه سری مشکلاتی هم این وسط پیش اومد که یه کم میونه ی ری و ادی شکر آب شد.

سر انجام mnm با تقلب ملینا و شکست ری و ادی در sd! در تاریخ ۲۱ آوریل قهرمانی رو از اونا بردند.

بعد از بازی ادی اومد و ری رو کتک زد چون ری پین فال شده بود. ولی اونا هفته ی بعد خواستند که دوباره قهرمانی رو ببرند.ولی باز هم ملینا تقلب کرد و اونا دوباره باختند.

باز هم ری از ادی کتک خورد. و اختلافای ادی و ری آغاز شد و تا ماه ها ادامه داشت.

اختلاف اونا ماه ها ادامه داشت و سر انجام ادی بالاخره توست ری رو ببره و بی خیال ری شد. با این حال وقتی ادی مرد،ری کسی بود که از همه بیشتر برای ادی اشک ریخت.

هنوز هم ری با بازو بند یا تی شرت ادی میاد و حتی پیش اومد که چند بار برای ورود ری آهنگ ادی رو زدن یا ادی برای پیروز از فراگ اسپلش ادی استفاده کرد. در رویال رامبل هم ری نفر دوم وارد شد ولی تونست بازی رو ببره و بتونه یک قهرمانی رو برای رستل منیا انتخاب کنه.

ری حتی پیروزی خودش رو هم به ادی تقدیم کرد. ولی هفته ی بعد رندی که نفر ۳۰ وارد شده بود و آخرین نفر توسط ری بیرون افتاد اومد و در مورد ادی حرف زد و ادی رو مسخره کرد.ری هم عصبانی شد و اونو زد.

سرانجام کار اونا به نو وی آت کشید و قرار شد برنده بازی قهرمانی رستل منیا رو ببره. و رندی هم با تقلب تونست که ری رو ببره.

بزرگترین افتخار او هم گرفتن کمربند سنگین وزن جهان در سال ۲۰۰۶ از کرت انگل بود. بعد از آن چند هفته بر سر کمربند سنگین وزن هم با رندی اورتون کورت آنگل و مارک هنری و داشت که همه را با برد خود بدرقه کرد.

در جاجمنت دی هم jbl را با فاروغ اسپلش (حرکت نهایی ادی) بازی را برد.

ری در ecw هم با سابو بازی کرد که آن بازی ناتمام باقی ماند.

منبع:پارسیکینگ

زندگینامه ری مستریو

ورزشکاران

آرشیو

آشنایی با بیوگرافی خواهران منصوریان (شهربانو ، الهه و سهیلا)

بیوگرافی خواهران منصوریان, شهربانو منصوریان, الهه منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان, شهربانو منصوریان در این مطلب از ابرتازه ها شما را با بیوگرافی خواهران منصوریان آشنا...

دیدگاه کاربران