بستن تبلیغ
تصمیم پر دردسر مدل مشهور هالیوودی + تصاویرتصمیم پر دردسر مدل مشهور هالیوودی + تصاویر

کوکو روشا

“کوکو روشا” مدل معروف هالیوودی میگوید ۶ ماه طول کشیده است تا او روسای خود را قانع کند تا اجازه دهند موهایش را کوتاه کند.

مدل مشهور هالیوودی

به گزارش ابرتازه ها به نقل از پرداد: این مدل معروف کانادایی الاصل هالیوود که هفته گذشته موهای خود را کوتاه کرده است میگوید: بیش از ۶ ماه طول کشید تا از مدیران ارشد صنعت مد اجازه کوتاه کردن موهایش را بگیرد.

مدل مشهور هالیوودی

این مدل ۲۴ ساله ادامه میدهد: شاید برای همه کوتاه کردن مو کاری عادی بوده و از تصمیم تا اجرای آن تنها یک روز فاصله باشد اما برای من یک پروسه طولانی مدت بود و تقریبا باید همه را برای انجام این کار راضی میکردم. به خاطر تغییر زیادی که مدل مو در چهره ایجاد میکند این کار برای من که یک مدل معروف هستم بسیار حساس و مهم است. اگرچه این وقت طولانی سبب شد به تصمیمم خوب فکر کنم اما اکنون به این نتیجه رسیده ام که دیگر هرگز موهایم را بلند نخواهم کرد.

مدل مشهور هالیوودی
او با بیان اینکه حس بسیار خوبی نسبت به موهایش دارد میگوید این اتفاق به قدری با سر و صدا همراه بود که تقریبا تمام عکاسان از لحظه قیچی شدن موهایم عکس گرفتند. او میگوید شرایط شغلی اش به گونه ای است که موهایش باید مرتبا رنگ شود و همین امر باعث شده است که موهایش دچار آسیب شده و او تصمیم به کوتاهی آنها بگیرد.

مدل مشهور هالیوودی

تصمیم پر دردسر مدل مشهور هالیوودی + تصاویر

Save

سرگرمی

آرشیو

کاریکاتورهای جالب و پر معنی از اتفاقات روز جامعه

کاریکاتورهای جالب و پر معنی, کاریکاتور خنده دار, کاریکاتور روز کاریکاتورهای جالب و پر معنی, کاریکاتور خنده دار کاریکاتور مصاف مرگ و زندگی برای...