خودرو

آرشیو

مشخصات فنی رنو داستر 2018 + تصاویر

مشخصات فنی رنو داستر ۲۰۱۸ قیمت داستر ۲۰۱۸ قیمت رنو داستر ۲۰۱۸ رنو گرند داستر ۲۰۱۸ مشخصات داستر۲۰۱۸ رنو داستر مدل ۲۰۱۸ مشخصات فنی...

Sprinter Caravan

مرسدس از برنامه ی جدید خود برای معرفی کانسپت Sprinter Caravan در Caravan Salon در دوسلدورف آلمان خبر داد.
برای رنگ آمیزی این کاروان بزرگ که همانند یک خونه ی جمع و جور طراحی شده، از رنگ خاکستری متالیک استفاده کرده اند . این کانسپت براساس نسل جدید اسپرینتر با سقف بلند شکل گرفته است. کابین این کاروان همچون قایق های بادبانی لوکس طراحی شده است.

در کابین شاهد استفاده از کفپوش خاکستری ، سقف با پوشش آلکانتارا، چراغ های LED،  صندلی های چرم و یک نیمکت هستیم که قابلیت تبدیل شدن به یک تخت دونفره را دارد، هستیم. علاوه براین با اضافه شدن یک تلویزیون و آشپزخانه ای کوچک با یک اجاق گاز و یخچال، دستشویی کوچک و کمدی برای لباس ها شما می توانید این کاروان را بعنوان منزل خود در نظر بگیرید.

 

 

اطلاعات فنی در مورد این کانسپت منتشر نشده است، اما شما در نسخه ی استاندارد کاروان اسپرینتر می توانید از موتورهای ۴ و ۶ سیلندر دیزلی که قدرت آن ها بین ۹۵ تا ۱۹۰ اسب بخار است، بهره ببرید. همچنین یک موتور ۱٫۸ لیتری ۴ سیلندر  مجهز به سوپرشارژر با سوخت بنزین یا گاز طبیعی با قدرت ۱۵۶ اسب بخار قابل سفارش است.

مرسدس بنز

با خرید این خودرو مرسدس خانه دار شوید! + عکس

Save

حتما بخوانید:  عکس های جالب و دیدنی اسفند 93
2,263
0
بستن تبلیغ
بستن تبلیغ