خداحافظی بازیگر سرشناس از تلویزیونخداحافظی بازیگر سرشناس از تلویزیون

خداحافظی بازیگر سرشناس از تلویزیون

خداحافظی بازیگر سرشناس از تلویزیون

بازیگر سرشناس دنیای سینما و تلویزیون در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که از تلویزیون خداحافظی کرده است و دیگر در سریال های تلویزیونی بازی نخواهد کرد.هومن برق نورد یکی از بازیگران با سابقه کشورمان می باشد و تا کنون در سریال های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است از جمله سریال هایی که این بازیگر در آن ها ایفای نقش کرده است سریال دودکش می باشد وی در سریال های دیگری همانند ساختمان پزشکان نیز ایفای نقش کرده است اما علت اصلی تصمیم برق نورد را می توان سریال دودکش معرفی کرد.

برق‌نورد که مهمان برنامه «مجله تصویری ۰۵۱۳» بود گفت: «این آخرین حضور من در تلویزیون است. از این به بعد مرا در هیچ برنامه تلویزیونی، تله فیلم یا سریال نخواهید دید.»این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در مورد دلیل این تصمیم افزود: «من هنوز دستمزد سریال «دودکش» را نگرفته‌ام!»

«دودکش» نام سریالی بود که رمضان ۱۳۹۲ به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی در ۲۶ قسمت از شبکه یک سیما پخش شد.مجری «مجله تصویری ۰۵۱۳» در پاسخ برق‌نورد با افسوس گفت: «هنرمندان را قدر بدانیم و بر صدر نشانیم.»

برق‌نورد ادامه داد: «به همین دلیل ترجیح می‌دهم انرژی‌ام را جایی صرف کنم که قدرم را بدانند.»مجری برنامه گفت: «شما چیزی نمی‌خواهید جز حق‌تان. اگر قدرتان را ندانیم قاعدتا ممکن است کفتر بام دیگری شوید و در آن صورت قطعا ما مقصر خواهیم بود.»

هومن برق‌نورد تصریح کرد: « تنها در صورتی که علاوه بر تسویه حساب، از من عذرخواهی شود حرفم را زمین خواهم گذاشت.»«مجله تصویری ۰۵۱۳» ویژه عید سعید غدیر به صورت زنده با حضور هومن برق‌نورد و سیما تیرانداز روی آنتن رفت .مجری این برنامه که از شبکه استانی صدا‌و‌سیمای خراسان‌رضوی پخش شد کریم خودسیانی و مدیر تولید آن ابراهیم اللهیاری هستند.
منبع: خبرآنلاین

اخبار هنرمندان

آرشیو

گفتوگو با ساناز سعیدی بازیگر سریال بچه مهندس

ساناز سعیدی متولد ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران، بازیگر است. ساناز سعیدی بازیگر نقش صدیقه همسر قدرت در سریال بچه مهندس است. ساناز سعیدی...