دانشجوی علوم پزشکی خود را حلق آویز کرددانشجوی علوم پزشکی خود را حلق آویز کرد

دانشجوی علوم پزشکی خود را حلق آویز کرد

اخبار حوادث, خودکشی داشنجو, مرگ پسر جوان, دانشجوی پزشکی.

دانشجوی علوم پزشکی خود را حلق آویز کرد

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: پس از از پیدا شدن جسد دانشجوی مفقود شده دانشگاه علوم پزشکی همدان در منطقه جوکار ملایر، مشخص شد وی اقدام به خودکشی کرده است.

به گزارش ابرتازه ها به نقل از خبر آنلاین ؛ سرهگ شعبان ترک‌نیا، فرمانده انتظامی این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: در پی مفقود شدن این دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ، اقدام گسترده ای جهت یافتن وی آغاز شده بود تا اینکه جسد حلق آویز شده وی در بخش جوکار ملایر پیدا شد.

وی خاطرنشان کرد: بنابر اعلام پزشکی قانونی، خودکشی و حلق‌آویز شدن عامل مرگ این جوان بوده است.

ترک نیا، اظهار داشت: بر اساس وصیت‌نامه‌ای که همراه این دانشجو بوده، وی اعلام کرده از کسی ناراحت نبوده و تنها قصد پایان بخشیدن به زندگی خود را دارد.

فرمانده انتظامی ملایر، این دانشجو را اهل شهرستان همدان اعلام کرد و گفت: تا چندی پیش خانواده وی، خبر مجهول المکان بودن این دانشجو را از طریق رسانه ها و نصب اطلاعیه در سطح شهر همدان اعلام و از مراجع انتظامی و مردم درخواست کمک، جهت یافتن ایشان را داشتند که متاسفانه، هم اکنون از خودکشی فرزندشان مطلع شده‌اند.

ترک‌نیا با اشاره به اینکه تحقیقات نشان می‌دهد هیچ‌گونه قتلی اتفاق نیفتاده و این مرگ اصلا مشکوک نیست، افزود: براساس اعلام خانواده این دانشجو، هیچ‌گونه اختلاف خانوادگی در این خودکشی دخیل نبوده است.

لازم به ذکر است جسد این دانشجو پس از طی مراحل قانونی تحویل خانواده داغدار شده است.

حتما بخوانید:  آشنایی با نشانه‌های هشداردهنده‌ی خودکشی فرزندان

حوادث

آرشیو

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان یک مدرسه در غرب تهران

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان دبیرستانی در غرب تهران ماجرای آزار جنسی گروهی : ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه...