بستن تبلیغ
دلیل خودکشی جنجالی دختر دانشجودلیل خودکشی جنجالی دختر دانشجو

به گزارش ابرتازه ها به نقل از ایرنا: رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در بررسی های صورت گرفته علت و انگیزه اصلی دختر دانشجویی که جسد او در خوابگاه دانشجویی در همدان پیدا شد ، خودکشی ناشی از مشکلات شخصی و مسائل عاطفی بوده است.

سرهنگ فرامرز به گذر افزود: بعد از اعلام خبر فوت یک دانشجو در ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ۱۹ مهر ماه به مرکز فوریت های پلیسی، تیم بررسی کننده صحنه جرم پلیس آگاهی در محل حاضر شد.
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان اضافه کرد: طبق مستندات موجود ، همه هم اتاقی های این دانشجوی رشته پرستاری، با توجه به تعطیلات آخر هفته در خوابگاه حضور نداشتند.

وی تاکید کرد: تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی تمام زوایای اتاق متوفی را مورد بررسی دقیق و موشکافانه پلیسی قرار داد و هیچ اثری مبنی بر شکستگی و تخریب قفل در و پنجره مشاهده نشد.

وی گفت: در بازرسی از جسد که با رعایت موازین شرعی صورت گرفت هیچگونه اثری از وقوع درگیری، ضرب و جرح یا دفاع در قسمت های مختلف بدن متوفی وجود نداشت.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان یادآوری کرد: مهمترین بحثی که در مسایل جنایی مطرح می شود اصل و قانون تئوری تبادل است یعنی به طور حتم از قاتل آثاری بر روی جسد باقی می ماند.

وی گفت: برابر نظریه پزشکی قانونی نوع این حادثه حلق آویزی و خودکشی اعلام شد و بر اساس این گزارش هیچگونه ضرب و جرح، شکستگی و در رفتگی در قسمت های فوقانی و تحتانی جسد مشاهده نشده است.

سرهنگ به گذر تاکید کرد: پلیس آگاهی همدان به صورت مطلق موضوع را خودکشی اعلام کرده و بحث دگرکشی و قتل به طور کامل منتفی است.

1,016
0

حوادث

آرشیو

مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی

مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی چند روز پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از مرگ مشکوک پسر چهار ساله‌اش به...