دلیل خودکشی جنجالی دختر دانشجودلیل خودکشی جنجالی دختر دانشجو

حوادث

آرشیو

وقوع زلزله در نقاط مختلف ایران و عراق از سلیمانیه تا تهران 21 آبان 96

وقوع زلزله در نقاط مختلف ایران و عراق از سلیمانیه تا تهران ۲۱ آبان ۹۶ زلزله ای با قدرت ۷٫۴ریشتر جنوب شرق سلیمانیه در...

به گزارش ابرتازه ها به نقل از ایرنا: رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در بررسی های صورت گرفته علت و انگیزه اصلی دختر دانشجویی که جسد او در خوابگاه دانشجویی در همدان پیدا شد ، خودکشی ناشی از مشکلات شخصی و مسائل عاطفی بوده است.

سرهنگ فرامرز به گذر افزود: بعد از اعلام خبر فوت یک دانشجو در ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ۱۹ مهر ماه به مرکز فوریت های پلیسی، تیم بررسی کننده صحنه جرم پلیس آگاهی در محل حاضر شد.
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان اضافه کرد: طبق مستندات موجود ، همه هم اتاقی های این دانشجوی رشته پرستاری، با توجه به تعطیلات آخر هفته در خوابگاه حضور نداشتند.

وی تاکید کرد: تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی تمام زوایای اتاق متوفی را مورد بررسی دقیق و موشکافانه پلیسی قرار داد و هیچ اثری مبنی بر شکستگی و تخریب قفل در و پنجره مشاهده نشد.

وی گفت: در بازرسی از جسد که با رعایت موازین شرعی صورت گرفت هیچگونه اثری از وقوع درگیری، ضرب و جرح یا دفاع در قسمت های مختلف بدن متوفی وجود نداشت.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان یادآوری کرد: مهمترین بحثی که در مسایل جنایی مطرح می شود اصل و قانون تئوری تبادل است یعنی به طور حتم از قاتل آثاری بر روی جسد باقی می ماند.

وی گفت: برابر نظریه پزشکی قانونی نوع این حادثه حلق آویزی و خودکشی اعلام شد و بر اساس این گزارش هیچگونه ضرب و جرح، شکستگی و در رفتگی در قسمت های فوقانی و تحتانی جسد مشاهده نشده است.

سرهنگ به گذر تاکید کرد: پلیس آگاهی همدان به صورت مطلق موضوع را خودکشی اعلام کرده و بحث دگرکشی و قتل به طور کامل منتفی است.

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ