عکس بوگاتی ویرون طلا کاری شده مرد عربستانی در لندن
خانه » سرگرمی » دیدنی ها » عکس بوگاتی ویرون طلا کاری شده مرد عربستانی در لندن

عکس بوگاتی ویرون طلا کاری شده مرد عربستانی در لندن

یک میلیاردر عربستانی اتومبیل “بوگاتی ویرون” شخصی اش را که دارای پلاک کشورش بود در مدت زمان اقامتش در لندن به انگلیس ترانزیت کرد.

به گفته شاهدان عینی در روزهای اخیر یک دستگاه اتومبیل کم نظیر “بوگاتی ویرون” متعلق به یک سرمایه دار سعودی در خارج از هتل “درچستر” لندن مشاهده شد که با هواپیما به این شهر ترانزیت شده بود و صاحب ان در زمان اقامت در لندن ازش استفاده می کرد.

بوگاتی ویرون طلایی

http://media.abartazeha.com/pic/300542_104.jpg

قیمت این خودروی کم نظیر حدود ۱٫۵ میلیون دلار است و از نادرترین خودرو های کروک جهان به شمار می آید به طوری که مجموع تیراژ آن فقط به ۱۵۰ دستگاه می رسد.

این خودرو دارای پلاک ویژه ای است. به طوری که حروف پلاک “م – هـ – م” یعنی حروف تشکیل دهنده کلمه “مهم” بود. رنگ این خودرو قبلا سفید بود، اما قبل از انتقال به لندن، در دبی طلاکاری شده بود.

http://media.abartazeha.com/pic/300541_156.jpg

بوگاتی ویرون مذکور به عامل جالب توجهی در خارج از هتل درچستر لندن تبدیل شده بود به طوری که بسیاری از علاقه مندان و عابران اقدام به گرفتن عکس یادگاری در کنار آن می کردند.

سرمایه داران در کشور عربستان بیشتر از اعضای خاندان حاکم آل سعود و یا افراد وابسته به این خاندان هستند. گزارشها حاکی است، با وجود درآمدهای فراوان این کشور نفت خیز، مردم عربستان با مشکلاتی مانند مسکن، دستمزد پایین و خدمات اجتماعی ضعیف روبرو هستند.

http://media.abartazeha.com/pic/300543_683.jpg

عکس بوگاتی ویرون طلا کاری شده مرد عربستانی در لندن

حتما بخوانید:  عکس نوشته های عاشقانه فیسبوکی زیبا (4)

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراح قالب : پارس تمز

Copyright abartazeha.COM© 2017 - Allrights Reserved.

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ
×