طرز ساخت کیسه های عطریطرز ساخت کیسه های عطری

طرز ساخت کیسه های عطری

برای اکثر شما پیش آمده است که در رختخواب ها یا کمد بوی نا مطبوع احساس کنید.سایت ابر تازه ها برای شما عزیزان مطلبی درباره طرز ساخت کیسه های عطری آماده کرده است تا به کمک آن بوی نامطبوع در رختخواب ها و یا کمد های خانه را گرفته و بوی خوبی را در فضای خانه پخش کنید.

طرز ساخت کیسه های عطری

بهترین روش برای از بین بردن بوی بد رختخواب استفاده از کیسه های عطری است

طرز ساخت کیسه های عطری

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کمد رختخواب خود را باز کنید و با بوی نامطبوعی در آن مواجه شوید. این بوی ناخوشایند می تواند ناشی از کثیفی و یا بوی نم رختخواب ها باشد که با چند ترفند ساده به سادگی می توانید این بوی بد رختخواب خواب های خود را از بین ببرید و به راحتی رختخوابی خوشبو داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا با هم روش های از بین بردن بوی بد رختخواب را با شما در میان بگذاریم.

بهترین روش برای از بین بردن بوی بد رختخواب استفاده از کیسه های پارچه ای معطر است. به سادگی می توانید داخل این کیسه های پارچه ای را با مواد معطر مثل گل سرخ، چای خشک، صابون های عطری، استخدوس و یا ادویه هایی مانند دارچین، وانیل، میخک و زنجبیل پر کنید. این کیسه های پارچه ای را می توانید به سادگی خودتان بسازید، در ادامه آموزش ساخت کیسه های عطری را برای شما بازگو خواهیم کرد.

نکته در طرز ساخت کیسه های عطری :

جوش شیرین یکی از قدرتمندترین حلال های بوی بد در تمام بخش های دکوراسیون منزل شماست ، پس به راحتی می توانید از آن برای از بین بردن بوی بد رختخواب ها استفاده کنید و به آن ها طراوت ببخشید.

طرز ساخت کیسه های عطری

وسایل مورد نیاز برای ساخت کیسه های عطری

وسایل مورد نیاز برای ساخت کیسه های عطری :

پارچه ی نخی
کنف
نخ
قیچی
خوشبو کننده های طبیعی

 

مراحل ساخت کیسه های خوشبو کننده :

پیش از شروع کار بهتر است رختخواب ها را شسته و زیر آفتاب خشک نمایید، همان طور که گفته شد گاهی بوی بد ناشی از کثیفی رختخواب شما می باشد بنابراین بهتر است اول عامل بوی بد را به طور کامل حذف نمایید.

طرز ساخت کیسه های عطری

پیش از شروع کار بهتر است رختخواب ها را شسته و زیر آفتاب خشک نمایید

برای شروع کار ابتدا پارچه را به ابعاد دلخواه به شکل مستطیل برش دهد.حالا همانند تصویر لبه ی پارچه را تا بزنید و بدوزید. توجه داشته باشید که حفره ی میانی ایجاد شده باید به اندازه ی قطر کنف شما باشد تا به سادگی کیسه ی خوشبو کننده شما باز و بسته شود.

طرز ساخت کیسه های عطری

ابتدا پارچه را به شکل مستطیل برش دهد. سپس لبه ی پارچه را تا بزنید و بدوزید

حالا پارچه را از پشت تا بزنید و دو سر باز را همانند تصویر روی هم قرار داده و بدوزید.

طرز ساخت کیسه های عطری

پارچه را از پشت تا بزنید و دو سر باز را بدوزید

حالا کیسه ی خوشبو کننده شما آماده شده است، آن را پشت و رو کنید.

طرز ساخت کیسه های عطری

کیسه شما آمادست آن را پشت و رو کنید

کنف ها را با کمک سنجاق قفلی داخل حرفه ی اولیه ایجاد شده کنید.

طرز ساخت کیسه های عطری

کنف ها را با کمک سنجاق قفلی داخل حرفه ی اولیه ایجاد شده کنید

حالا کیسه ی خوشبو کننده ی رختخواب شما آماده است، کافی است خوشبو کننده های طبیعی تان را داخل آن قرار دهید و درب آن را ببندید و به سادگی در بین رختخواب و یا کمد ملحفه ها، زیر بالش خود قرار دهید و به سادگی با بوی بد رختخواب خود را ازبین ببرید.

طرز ساخت کیسه های عطری

با این کیسه های ساده معطر رختخواب های خود را خوشبو کنید

منبع : chidaneh.com

هنر در خانه

آرشیو

آموزش ساخت تل سر دخترانه

آموزش ساخت تل سر دخترانه اگر دوست دارید تل سر‌های متنوع و خاصی داشته باشید می‌توانید خودتان در خانه آن‌ها را با وسایل ساده...