آیا می دانید لوازم استیل ضدخش را چگونه برق بندازید؟آیا می دانید لوازم استیل ضدخش را چگونه برق بندازید؟

آیا می دانید لوازم استیل ضدخش را چگونه برق بندازید؟

در این مطلب از ابرتازه ها نحوه برق انداختن لوازم استیل ضدخش را توضیح داده ایم. با ما همراه باشید و از این مطلب بهره لازم را ببرید.

راهنمای برق انداختن ظروف استیل ٬ لوازم استیل ضدخش ٬ مراحل تمیز کردن ظروف استیل

راهنمای برق انداختن ظروف استیل ٬ لوازم استیل ضدخش

چگونه لوازم استیل ضدخش را برق بیاندازیم معمولا کتری و اغلب لوازم استیل آشپزخانه به دلیل تماس دائمی با گرما و چربی در آشپزخانه لک می شوند و حالت کدر پیدا می کنند.

چگونه لوازم استیل ضدخش را برق بیاندازیم؟

کتری را درون قابلمه ای از آب جوش قرار دهید و اجازه دهید چند دقیقه در آن بماند. این کار باعث جدا شدن چربی های قدیمی و بقایای مواد غذایی می شود.

سپس برای اطمینان از برطرف شدن چربی ها، سطح کتری را با اسفنج نرم و مایع ظرف شویی تمیز کنید. برای برطرف کردن چربی های سمج تر از مایع فرمولا یا غلیظ استفاده کنید.

مقداری جلاسنج را روی دستمال بریزید و محکم روی کتری بکشید. جلاسنج را مستقیما روی کتری نزنید. مقدار کمی از این کرم، سطح زیادی از کتری را تمیز می کند.

از یک دستمال میکروفایبر یا اسفنج تمیز برای رفع بقایای جلاسنج استفاده کنید. بعد از این کار سطح کتری باید کاملا تمیز شده باشد، با این حال مقداری لک غیرقابل اجتناب است.

از مواد شوینده ی حاوی امونیاک، کلر یا اسید بر روی استیل خودداری کنید زیرا باعث ایجاد لکه های رفع نشدنی سیاه روی سطح آن می شوند.

منبع : wikihow.com – phow.ir

حتما بخوانید:  مزایای استفاده از ظروف استیل

نظافت وسایل

آرشیو

روش آسان رفع جرم کاشی و سرامیک

روش آسان رفع جرم کاشی و سرامیک تمیز کردن جرم سرامیک در مورد کاشی های سرامیکی، مراقبت مداوم کلید اصلی است. این متریال ها...