بستن تبلیغ
نوازنده گیتار در حال اجرای کنسرت آتش گرفت +عکسنوازنده گیتار در حال اجرای کنسرت آتش گرفت +عکس

آتش گرفتن نوازنده گیتار در حال اجرای کنسرت

اجرای زنده یک گروه موسیقی با حادثه هولناکی تمام شد ! به گزارش ابرتازه ها در کنسرت یک گروه موسیقی معروف گیتاریست گروه که بسیار غرق در زدن سازش بود متوجه نمشد به وسایل آتش بازی روی سن بسیار نزدیک شده است و ناگهان موهای او آتش گرفت ! گیتاریست یک گروه استرالیایی که در لندن برنامه اجرا می‌کرد به دلیل آتش گرفتن سرش راهی بیمارستان شد.

مایکل کلیفورد گیتاریست گروه «پنج ثانیه از تابستان» که یک گروه استرالیایی است، به دلیل برخورد با لوازم آتش بازی، آتش گرفت و روانه بیمارستان شد.گروه استرالیایی «۵ Seconds of Summer» مجبور شدند بلافاصله برنامه را که در ویمبلی لندن برگزار می‌شد قطع کنند تا موی سر گیتاریست‌شان را خاموش کنند.

ویدیوی این ماجرا که در شبکه‌های اجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفته نشان می‌دهد که سر گیتاریست وقت نوازندگی ناگهان شعله ور شد. او وقتی گیتار می‌زد متوجه نشد که زیادی به بخش آتشی که روی صحنه ایجاد شده بود تا در شب جلوه‌ای از آتش بازی داشته باشد، نزدیک شده است. این برنامه که شنبه شب در استادیوم اجرا می‌شد، بلافاصله قطع شد.

نوازنده گیتار در حال اجرای کنسرت آتش گرفت +عکس

در فیلم دیده می شود که بلافاصله او را از صحنه دور کردند و سر شعله ورش را با حوله پوشاندند.اشتون یاروین از این گروه گفت: جمعیت بلافاصله پس از نمایش متفرق شدند. مایکل صدمه دید و ما نتوانستیم به برنامه ادامه بدهیم.

نوازنده گیتار در حال اجرای کنسرت آتش گرفت +عکس

نوازنده گیتار در حال اجرای کنسرت آتش گرفت +عکس

او گفت: فقط باید از شما تشکر کنیم که به کنسرت ما آمدید. او خوب است. از شما خیلی متشکریم.سر یک گیتاریست معروف در کنسرت زنده آتش گرفت کلیفورد هم اندکی بعد برای طرفداران‌شان توییت کرد و از آنهایی که به کنسرت آمده بودند تشکر و برای پایان غیرمنتظره کنسرت عذرخواهی کرد.

این برنامه که شنبه شب در استادیوم اجرا می‌شد، بلافاصله قطع شد. در فیلم دیده می شود که بلافاصله او را از صحنه دور کردند و سر شعله ورش را با حوله پوشاندند.

حوادث

آرشیو

دوستم حمید ، دختری را باردار کرد و گردن من انداخت!

میثم پسر دانشجویی است که در اثر رفاقت با یکی از همکلاسی هایش دچار مشکل شده است. پسر جوان نمی دانست همکلاسی اش حدود...