جا گذاشتن ملحفه در شکم زن پس از زایمان + عکسجا گذاشتن ملحفه در شکم زن پس از زایمان + عکس

اجتماعی

آرشیو

کانال تلگرام همسفریاب فرصت یا چالش؟ +عکس

کانال تلگرام همسفریاب کانال تلگرام همسفریاب کانال همسفریاب همسفر جهت مسافرت پیدا کردن همسفر همسفر خانم برای سفر پیش از این، سفرها اغلب خانوادگی...

جا گذاشتن ملحفه در شکم زن پس از زایمان + عکس

هنوز چند هفته از زایمان زن روسی نمیگذشت و احساس دل درد های شدید و بزرگی شکم و مشکل در خونریزی بعد از زایمان ، این تصور را در زن بیچاره به وجود آورد که دوباره حامله شده است!! زن جوان به بیمارستان مراجعه کرد و نتیجه اسکن ها شگفت انگیز بود !

جا گذاشتن ملحفه در شکم زن پس از زایمان

این بار پزشکان چیزی بزرگتر از چاقو و یا پنس را در شکم بیمار جا گذاشته بودند! ملافه ی تخت بیمارستان در رحم زن جا مانده بود !

ماجرا ازین قرار بود که مادر ۳۴ ساله روسی چند هفته پس از آنکه نوزاد دختری به دنیا آورد، احساس کرد که دوباره حامله شده ؛ اما با مراجعه به بیمارستان و جراحی روی او پزشکان با موضوع وحشتناکی روبرو شدند.

جا گذاشتن ملحفه در شکم زن پس از زایمانجا گذاشتن ملحفه در شکم زن زائو

 شاشه نیوزنوشت؛ وضع ” یولیا سلینا” پس از زایمان هر روز بدتر می شد، تب می کرد و درد شدید داشت، او را به بیمارستان منتقل کردند اما آنچه در آزمایش مشخص شد،موجب شگفتی پزشکان و اطرافیان یولیا شد.

پزشکان از شکم این زن مقدار زیادی آب و یک ملحفه بزرگ بیمارستانی بیرون آوردند که پرستاران عکس آن بلافاصله پس از عمل عکس ملحفه را ثبت کردند.

 

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ