مراسم عقد زوج جوان دزفولی در بیماستان بزرگ دزفولمراسم عقد زوج جوان دزفولی در بیماستان بزرگ دزفول

مراسم عقد زوج جوان دزفولی در بیماستان دزفول

زوج جوان دزفولی تصمیم گرفتند مراسم عقد خود را در بیمارستان بزرگ دزفول که آقای داماد در آن بستری بود برگزار کنند . به گزارش ابرتازه ها با اتمام ماه صفر و فرا رسیدن ماه ربیع الاول ، میزان برگزاری جشنهای ازدواج و عقد بالا رفته و بیشتر تالارها تا پایان این ماه رزرو شده اند .  حالا اما بیمارستان بزرگ دزفول در نخستین روز از حلول ماه مبارک ربیع الاول شاهد عقد یک زوج جوان بود.به گزارش ایران ناز داماد در این بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته و دوران نقاهت پس از عمل را میگذراند

مراسم عقد زوج جوان دزفولی در بیماستان بزرگ دزفول

این آیین معنوی روز پنجشنبه با همکاری مدیریت بیمارستان بزرگ دزفول در بخش جراحی مردان این بیمارستان برگزار شد.

داماد که در بخش جراحی مردان بیمارستان بزرگ دزفول بستری بود با موافقت خانواده عروس آیین عقد را در بیمارستان برگزار کرد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول عصر پنجشنبه گفت: در پی تقاضای خانواده داماد برای برگزاری مراسم عقد، اتاقی در این بیمارستان به انجام مراسم اختصاص یافت.

برگزاری مراسم عقد در بیماستان بزرگ دزفول

فریدون جعفریانفر افزود: با حضور خانواده عروس در بیمارستان عاقد، خطبه عقد را جاری کرد.وی افزود: داماد تحت عمل جراحی قرار گرفته و در سلامت کامل در دوران نقاهت پس از عمل به سر می برد.

برگزاری آیین عقد این زوج در بیمارستان بزرگ دزفول در نخستین روز از ماه مبارک ربیع الاول شادمانی بیماران بستری و نیز پرستاران و کادر درمانی این بیمارستان را به دنبال داشت.

با آغاز ماه مبارک ربیع آیین های جشن و شادمانی در دزفول آغاز شده است و دفاتر ثبت ازدواج در دزفول در نخستین روز از ماه ربیع الاول شلوغ است

لینک منبع

خواندنی های جالب

آرشیو

حالت دلت که خوب باشه و حال دلت که خوب نباشه + عکس نوشته و متن

حالت دلت که خوب باشه دلنوشته های زیبا درباره خوب بودن حال دل آدم و متفاوت دیدن زندگی همراه با عکس نوشته های حال...