بستن تبلیغ

بستن تبلیغ
زن اصفهانی 276 بار مزاحم تلفنی اورژانس شد!زن اصفهانی 276 بار مزاحم تلفنی اورژانس شد!

زن ۴۰ ساله در تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس اصفهان، برای این مرکز ۲۷۶ بار بعنوان مزاحم تلفنی ، با اورژانس تماس گرفت.

مزاحم تلفنی

غفور راستین، مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان دراین باره به جام‌جم گفت: زنی از روز ۲۹ مرداد تا ۲۶ مهر امسال، ۲۷۶ مرتبه با سامانه ۱۱۵ اورژانس اصفهان تماس گرفته و با پرسیدن سوال‌های بیهوده و زمانبر، خطوط تلفن اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی اصفهان را اشغال ‌کرده است. این زن حاضر نبود دست از مزاحمت‌هایش بردارد، بنابراین از وی به دادگاه شکایت کردیم.

وی افزود: سرانجام این فرد که ۸۱ بار با تلفن ثابت و ۱۹۵ بار با تلفن همراه برای سامانه ۱۱۵ اورژانس ایجاد مزاحمت کرده بود، شناسایی و بعد از محاکمه به شش ماه حبس و از جنبه عمومی جرم به ۹۰۰ هزار تومان جریمه محکوم شد.

راستین ادامه داد: این زن ۴۰ ساله که متاهل بود، از مشکل اعصاب و روان رنج می‌برد و به دلیل مصرف داروی اشتباهی، بیماری او تشدید شده بود. زمانی که خانواده‌اش مدارک درمانی وی را به دادگاه ارائه کردند، از اعمال محکومیت حبس برای او خودداری شد. وی یادآور شد: از مردم می‌خواهیم از ایجاد مزاحمت برای سامانه ۱۱۵ اورژانس و اشغال کردن خطوط تلفن آن بدون دلیل پرهیز شود تا جان و سلامت هموطنان‌مان به خطر نیفتد.

زن اصفهانی ۲۷۶ بار مزاحم تلفنی اورژانس شد!

Save

حوادث

آرشیو

رابطه نامشروع دختر جوان به امید ازدواج!

روزنامه خراسان نوشت: دختر ۲۵ ساله ای به همراه مادرش وارد کلانتری شد تا راز ارتباط مخفیانه با صاحبکارش را فاش کند. او در...