راهکاری برای از بین بردن بخار آینه حمامراهکاری برای از بین بردن بخار آینه حمام

نظافت وسایل

آرشیو

مهارت های تمیزکاری در منزل

مهارت های تمیزکاری, نکات نظافتی خانه, تمیزکاری در خانه مهارت های تمیزکاری, تمیزکاری در خانه در این مطلب از ابرتازه ها مهارت های تمیزکاری...

راهکاری برای از بین بردن بخار آینه حمام

در این مطلب از ابرتازه ها راهکاری برای از بین بردن بخار آینه حمام ارائه کرده ایم. با ما همراه باشید و با این راهکار آشنا شوید.

جلوگیری از بخارکردن آینه حمام ٬ از بین بردن بخار آینه حمام

جلوگیری از بخارکردن آینه حمام ٬ از بین بردن بخار آینه حمام

بخار گرفتن آینه حمام همیشه برای من مشکل ساز است. به جز شستن و آب گرفتن روی آینه با چه روشی می توان از بخار شیشه و آینه حمام جلوگیری کرد؟

بخار گرفتن آینه ی حمام بعد از استحمام با آب گرم یک اتفاق طبیعی است، ولی اگر بخواهید از همان آینه مثلاً برای اصلاح صورت استفاده کنید، بخار متراکم تقریباً این کار را غیر ممکن می سازد. حتی تلاش کردن برای پاک کردن بخارها بی فایده است چون بخار سریعاً جایگزین می شود.

استفاده از آب برای از بین بردن بخار شیشه علاوه بر اینکه راه حل کاربردی نیست، مصرف آب را نیز بالا برده و باعث هدر رفت آب می شود. برای اینکه از بخار آینه حمام جلوگیری کنید، قبل از باز کردن دوش آب مقدار کمی شامپو را روی انگشت خود بریزید و آن را روی سطح آینه بزنید.

توجه داشته باشید که تمام آینه باید با همان یک قطره شامپو پوشش داده شود. اگر فکر می کنید یک قطره برای تمام آینه شما کم است می توانید مقدار کمی آب هم برای پوشش دهی استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که نباید باعث کف کردن سطح آینه شود.

روش دیگر این است که پیش از استحمام و بخار کردن حمام، مقداری ژل یا خمیر اصلاح را روی سطح آینه بمالید و سپس آن را با یک حوله ی خشک تمیز کنید. هم چنین می توانید از فرآورده ی صابونی دیگری مانند صابون جامد (خشک) یا خمیر دندان استفاده کنید، آنها را با مقداری آب ترکیب کنید، روی سطح آینه بمالید و با پارچه ی خشک یا حوله تمیز کنید. این کار تا مدتی آینه را ضد بخار می کند، چربی حاصل از موادی که استفاده می کنید باعث می شود سطح آینه دیگر بخار نگیرد.

منبع : chidaneh.com

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ