بستن تبلیغ
نظر جالب مسی درباره کریس رونالدونظر جالب مسی درباره کریس رونالدو

رونالدو و مسی

مسی به دلیل مصدومیت در بازی برابر رئال‌ بتیس بیش از ۸ هفته از بارسلونا دور خواهد بود. او در گفت‌وگو با روزنامه “تلگراف” چاپ هلند گفت‌: چندین پیشنهاد از باشگاه‌های بزرگ داشتم و این برایم افتخار است که این تیم‌ها تمایل خود را برای به خدمت گرفتن من اعلام می‌کنند. هنوز نظرم تغییر نکرده است و همچنان دوست دارم تا فوتبالم را در بارسلونا ادامه دهم. خانواده من در بارسلونا راحت هستند و از بازی در تیمی چون بارسلونا راضی هستم.

مسی درباره پایان دوران مصدومیت خود گفت:‌ فکر می‌کنم مصدومیتم پس از تعطیلات کریسمس به پایان برسد و دوباره بتوانم فرصت بازی را به دست آورم.

ستاره آرژانتینی بارسا درباره صعود پرتغال به جام‌جهانی با حضور رونالدو گفت:‌ برای رونالدو خوشحال هستم که توانست حضور در جام‌جهانی را به دست آورد. حضور رونالدو در جام‌جهانی سطح این رقابت‌ها را نیز بالا خواهد برد و برای جام جهانی خوب است که او توانست همراه کشورش به این رقابت‌ها صعود کند.

لیونل مسی در بازی شب گذشته تیمش برابر گرانادا که با برتری ۴ بر صفر آبی‌ – اناری‌ها به پایان رسید در ورزشگاه حضور داشت. او پیش از بازی جایزه کفش طلای خود را به هواداران حاضر در ورزشگاه نشان داد.

لیونل مسی که اکنون به دلیل آسیب دیدگی حاشیه نشین شده به انتخاب بازیکنان مورد نظرش دست زده است.

مسی در این مورد به نشریه تلگراف گفت: بدون هیچ شکی مسوت اوزیل بهترین بازیکن آلمانی حال حاضر جهان است. او در کلاس بسیار بالایی فوتبال بازی می‌کند و خلاقیت وی مثال زدنی است.

وی افزود: دیگر بازیکنی که تماشای فوتبالش را دوست دارم روبین فان پرسی، مهاجم هلندی منچستریونایتد است. او مهاجمی همه کاره است و می‌تواند گل‌های زیادی را وارد دروازه حریفان کند.

منبع : jamnews.ir –  نظر جالب مسی درباره کریس رونالدو

1,871
0

ورزشی

آرشیو

زمان دقیق تاریخ شروع جام جهانی 2018 روسیه

تاریخ شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تاریخ شروع جام جهانی : رقابت های جام جهانی روسیه ۴ روز دیرتر از جام جهانی های قبلی...