بستن تبلیغ
راهنمای انتخاب و خرید ساعت دیواری کلاسیکراهنمای انتخاب و خرید ساعت دیواری کلاسیک

راهنمای انتخاب و خرید ساعت دیواری کلاسیک

در این مطلب از ابرتازه ها راهنمای انتخاب و خرید ساعت دیواری کلاسیک را بیان کرده ایم. با ما همراه باشید و از این بحث استفاده لازم را ببرید.

دکوراسیون پذیرایی به سبک کلاسیک ٬ راهنمای انتخاب ساعت ٬ ساعت دیواری کلاسیک

دکوراسیون پذیرایی به سبک کلاسیک ٬ ساعت دیواری کلاسیک

دکوراسیون منزل ما به سبک کلاسیک است. یک ساعت قدیمی پاندولی در گوشه اتاق پذیرایی وجود دارد ولی می خواهیم آن را جا به جا کنبم و برای دکوراسیون پذیرایی یک ساعت دیواری خریداری کنیم.

کدام ساعت دیواری برای سبک کلاسیک مناسب است؟

در سبک کلاسیک وقار و شخصیت خاصی نهفته است و باید در تمام وسایل و لوازم هم این نکته رعایت شود. ساعت های ایستاده کلاسیک با همه طرح و نقوشی که دارند، اصالت دکوراسیون داخلی شما را بیشتر می کند.

بطور کلی ساعت های پاندولی در نوع ایستاده یا دیواری برای سبک کلاسیک منزل انتخاب مناسبی هستند. اگر می خواهید نوع ساده تری از ساعت دیواری را برای دکوراسیون خود داشته باشید، به سراغ ساعت های گرد بروید. انتخاب رنگ های تیره مانند سیاه و قهوه ای و همچنین رنگ طلایی برای ساعت دیواری با سبک کلاسیک هم خوانی بیشتری دارد. ساعت دیواری کلاسیک دارای تزیینات و طرح هایی است که جذابیت فضا را بیشتر می کند. اعداد رومی و یا عقربه های فرم دار نیز برای این سبک مناسب است. به یاد داشته باشید که رنگ های شاد و یا متریال جدید در سبک کلاسیک جایگاهی ندارند.

منبع : chidaneh.com

مهارتهای زندگی

آرشیو

راهنمای خرید قهوه ساز | نحوه تمیز کردن دستگاه قهوه ساز

خرید قهوه ساز اگر قصد خرید قهوه ساز را دارید مطالب زیر را از دست ندهید. قبل از اینکه اقدام به خرید یک دستگاه...

دیدگاه کاربران

  • ساعت ایستاده سفید
    آبان ۴, ۱۳۹۶

    سلام ، ممنون از سایت بی نظیر و مفیدتون.به نظر من کلاسیک ترین و مدرن ترین ساعت ها ساعت ایستاده سفید هستش و با همه رنگ ها ست میشه.