قتل همسر در حمام و رها کردن آن در خیابانقتل همسر در حمام و رها کردن آن در خیابان

حوادث

آرشیو

خواهرم فتانه پنهانی صیغه مرد بازاری شده بود تا اینکه ..!

خواهرم فتانه پنهانی صیغه مرد بازاری شده بود تا اینکه ناکام ماندن تحقیقات پلیس برای یافتن عامل یا عاملان قتل زن تنها سبب شد...

اخبار حوادث ؛ مرد جوانی که ۲ سال پس از آغاز زندگی مشترک همسرش را کشته و جنازه اش را در خیابان رها کرده بود ، با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.

قتل همسر در حمام و رها کردن آن در خیابان

به گزارش ابرتازه ها از رکنا، میلاد ۲۲ ساله ۲۳ دی ماه ۹۳ پس از دو سال زندگی مشترک همسرش به نام آرزو در خانه شان در پاکدشت کشت و جنازه اش را در یک را ساک برزنتی جاساز کرده و در حاشیه پاکدشت پنهان کرد. این مرد که ادعا کرده بود همسرش ناپدید شده است به قتل اعتراف کرد و پای میز محاکمه ایستاد.

میلاد در دادگاه گفت: من عاشق آرزو بودم. من و او با یکی از دوستان صمیمی ام به نام هومن هر سه در یک شرکت خصوصی کار می کردیم. تا اینکه من به آرزو علاقمند شدم و به خواستگاری اش رفتم. اما بعد از ازدواج فهمیدم هومن هم به او علاقمند بوده است .بعد از ازدواج دچار سوء ظن شده و فکر می کردم که آرزو و و هومن با هم در ارتباط هستند به همین خاطر مدام با همسرم درگیر بودم.

قتل همسر در حمام و رها کردن آن در خیابان

قتل همسر در حمام و رها کردن آن در خیابان

در آخرین درگیری به خاطر علاقه زیاد به آرزو دچار جنون شده بودم سیم رایانه را دور گردنش پیچیدم و او بیهوش شد. سپس او را به حمام خانه بردم. در اتاق مشغول سیگار کشیدن بودم که از داخل حمام صدایی شنیدم. وقتی دیدم آرزو هنوز زنده است با تیغ موکت بری رگ دست و گردن او را بردم و جنازه اش همسرم را در یک ساک دستی گذاشتم و به حاشیه پاکدشت بردم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و دیروز میلاد را به قصاص محکوم کرد.

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ