بستن تبلیغ
چیدمان اتاق خواب مشترک کودکانچیدمان اتاق خواب مشترک کودکان

چیدمان اتاق خواب مشترک کودکان

در این مطلب از ابرتازه ها ایده هایی برای چیدمان اتاق خواب مشترک کودکان بیان کرده ایم. برای ایده گرفتن با ما همراه باشید.

اتاق مشترک کودکان ٬ اصول و راهنمای چیدمان خانه ٬ دکوراسیون اتاق خواب مشترک کودکان

اتاق مشترک کودکان ٬ دکوراسیون اتاق خواب مشترک کودکان

دو فرزند من یک اتاق خواب دارند و مدتی است که با هم دعوایشان می شود. ما تصمیم گرفتیم یک اتاق خواب را به دو قسمت تقسیم کنیم تا دو فضای خصوصی برای آنها ایجاد شود. برای تقسیم دکوراسیون اتاق خواب مشترک از چه روشی می توان استفاده کرد که هم کم هزینه باشد و هم امنیت بالایی داشته باشد؟

اتاق مشترک کودکان ٬ اصول و راهنمای چیدمان خانه ٬ دکوراسیون اتاق خواب مشترک کودکان

اصول و راهنمای چیدمان خانه ٬ دکوراسیون اتاق خواب مشترک کودکان

برای اینکه بتوانید دکوراسیون اتاق خواب کودک را به دو قسمت تقسیم کنید می توانید از دیوارهای پیش ساخته و یا پارتیشن ها استفاده کنید. در صورت استفاده از پارتیشن دقت کنید از مدلی انتخاب شود که برای اتاق خواب کودک مناسب باشد و اتاق را شبیه فضای اداری نکند. می توانید تخته گچی هم بر روی دیوار یا پارتیشن نصب کنید تا بچه ها بتوانند برنامه مدرسه یا نقاشی های خود را بر روی آن انجام دهند.

اتاق مشترک کودکان ٬ اصول و راهنمای چیدمان خانه ٬ دکوراسیون اتاق خواب مشترک کودکان

برای کم شده هزینه ها می توانید پرده ای زیبا با سلیقه فرزندان انتخاب کنید

اگر می خواهید از روش کم هزینه تر استفاده کنید، یک چوب پرده را وسط سقف اتاق خواب نصب کنید و پرده ای زیبا متناسب با سلیقه فرزندان و رنگ دکوراسیون اتاق کودک انتخاب کنید.

نکته دیگری که حائز اهمیت است جهت تقسیم کردن فضای اتاق خواب است. جهتی را انتخاب کنید که از هر دو بخش امکان عبور و مرور به اتاق وجود داشته باشد و به در اتاق راه داشته باشد. همچنین پنجره اتاق را نیز نصف کند. در غیر این صورت یک قسمت تاریک می شود. پس بهترین جهت تقسیم کردن اتاق خواب، در نظر گرفتن امتداد درب ورود و پنجره است.

منبع : chidaneh.com

دکوراسیون

آرشیو

راهنمای قبل از خرید مبل

خرید مبل, راهنمای خرید مبلمان, نکاتی قبل از خرید مبلمان خرید مبل, راهنمای خرید مبلمان در این مطلب از ابرتازه ها راهنمای قبل از...