بستن تبلیغ
راههایی برای کندن چسب دوطرفه از روی دیوارراههایی برای کندن چسب دوطرفه از روی دیوار

راههایی برای کندن چسب دوطرفه از روی دیوار

در این مطلب از ابرتازه ها راههایی برای کندن چسب دوطرفه از روی دیوار را ارائه داده ایم. برای یادگیری این راهها با ما همراه باشید.

جدا کردن چسب از روی دیوار ٬ کندن چسب از روی دیوار ٬ کندن چسب دوطرفه

کندن چسب از روی دیوار ٬ کندن چسب دوطرفه

چسب دو طرفه یکی از پرکاربردترین لوازم در خانه است که با کمک آن می توانید لوازم مختلف را به یکدیگر وصل کنید و یا سر جای خود محکم کنید، اما جداکردن چسب دو طرفه از اجسام به خصوص از روی دیوار واقعا مشکل است، ما می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان را در رابطه با چگونگی کندن چسب دو طرفه از روی دیوار را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد.

سوال: من چندتا برد یادداشت فومی با چسب دوطرفه به دیوار اتاقم چسباندم، می خواستم برای تغییر دکوراسیون جای بردها را عوض کنم که متوجه شدم چسب ها از دیوار کنده نمی شود و موقع کندن گچ دیوار را می کند لطفا راهنمایی کنید چه طوری آن ها را جدا کنم؟ 

پاسخ: پیش از هر راه حلی بهتر است از نصب چسب دو طرفه بر روی دیوار پیشگیری کنید و روش های نصب جایگزین برای این منظور استفاده کنید؛ اما برای جدا کردن و کندن چسب دو طرفه از روی دیوار می توانید از یکی از سه حلال زیر استفاده کنید:

استون: استون به عنوان اولین حلال می تواند به سادگی بافت های چسب را از هم جدا کند و باعث می شود چسم به سادگی از روی سطوح جدا شود. اما توجه داشته باشید که برای این منظور حتما از استون های خالص استفاده کنید چرا که استون های خانگی که برای پاک کردن لاک استفاده می شوند معولا رقیق و ضعیف هستند و به خوبی نمی توانند چسب را از بین ببرند.

سرکه: حلال بعدی که به عنوان بزرگترین حلال خانگی شناخته می شود گزینه ی مناسبی برای کندن چسب دو طرفه از روی دیوار است. برای این منظور یک دستمال را به سرکه آغشته کنید و سطح مورد نظر را چندین بار با آن تمیز کنید تا اثر چسب از بین برود.

گرما: آخرین حلالی که می توانید از آن برای کندن چسب دو طرفه از روی دیوار استفاده کنید، گرما است. با کمک یک سشوار به چسب گرما دهید و به آرامی از روی دیوار جدا کنید و با کمک شوینده ملایم آثار احتمالی باقی مانده از چسب را پاک کنید. توجه داشته باشید که این روش بیشتر برای چسب تازه موثر است و برای کندن چسب های کهنه باید روش های دیگر را جایگزین کنید.

منبع : chidaneh.com

مهارتهای زندگی

آرشیو

راهنمای خرید قهوه ساز | نحوه تمیز کردن دستگاه قهوه ساز

خرید قهوه ساز اگر قصد خرید قهوه ساز را دارید مطالب زیر را از دست ندهید. قبل از اینکه اقدام به خرید یک دستگاه...