بستن تبلیغ
آشنایی با سینک ظرفشویی اسیل و کورینآشنایی با سینک ظرفشویی اسیل و کورین

آشنایی با سینک ظرفشویی اسیل و کورین

در این مطلب از ابرتازه ها شما کاربران عزیز را با سینک ظرفشویی اسیل و کورین آشنا می نماییم. با ما همراه باشید و از این مطلب استفاده لازم را ببرید.

تکنیک های مهم انتخاب سینک ٬ سینک ظرفشویی اسیل و کورین

انتخاب بهترین سینک آشپزخانه

برای خرید بهترین سینک ظرفشویی در دکوراسیون آشپزخانه جنس کورین بهتر است یا استیل؟ کدام جنس از سینک شستشوی راحت تری دارند؟

قبل از انتخاب بهترین سینک برای آشپزخانه چند عامل مهم برای خرید را بشناسید: از سبک دکوراسیون آشپزخانه‌، کاربرد سینک، شستشوی آسان و میزان بودجه. پس بهتر است قبل از رفتن به سراغ خرید سینک این پارامترها را مشخص کنید. در ادامه با ویژگی های سینک کورین و سینک استیل آشنا شوید و نسبت به عوامل ذکر شده بهترین انتخاب را داشته باشد:

سینک استیل

سینک استیل ضد زنگ مقاوم بوده و به راحتی تمیز می شود. یکی از معایب سینک استیل احتمال خراش خوردن آن است و اگر با سیم ظرفشویی تمیز شود، بعد مدتی کدر و خش دار می شود. سینک استیل با سبک دکوراسیون آشپزخانه به سادگی هماهنگ می شود و مرسوم ترین نوع سینک ظرفشویی نیز هست و البته ارزان قیمت تر! برای شستشوی سینک استیل از مواد مخصوص موجود در بازار کمک بگیرید تا موجب آسیب رساندن به سینک شما نشود.

تکنیک های مهم انتخاب سینک ٬ سینک ظرفشویی استیل و کورین

انتخاب بهترین سینک آشپزخانه ٬ سینک ظرفشویی استیل و کورین

سینک کورین

سنگ کورین که در واقع سنگ مصنوعی است، در طرح و رنگ های متنوعی تولید می شود. شما می توانید با توجه به رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود انواع سینک کورین را انتخاب کنید. سنگ کورین ضد باکتری و قارچ بوده و شستشوی آسانی دارد. سینک کورین لکه آب را به دلیل بافتی که دارد نشان نمی دهد و همینطور ضد خراش خوردگی است. این نوع از متریال هزینه بالاتری نسبت به سینک استیل دارد.

تکنیک های مهم انتخاب سینک ٬ سینک ظرفشویی استیل و کورین

تکنیک های مهم انتخاب سینک ٬ سینک ظرفشویی استیل و کورین

منبع : chidaneh.com

دکوراسیون

آرشیو

راهنمای قبل از خرید مبل

خرید مبل, راهنمای خرید مبلمان, نکاتی قبل از خرید مبلمان خرید مبل, راهنمای خرید مبلمان در این مطلب از ابرتازه ها راهنمای قبل از...