بستن تبلیغ
راهنمای انتخاب رومیزی میز خاطرهراهنمای انتخاب رومیزی میز خاطره

راهنمای انتخاب رومیزی میز خاطره

در این مطلب از ابرتازه ها درباره رومیزی میز خاطره توضیحاتی را ارائه داده ایم. با ما همراه باشید و از این مطلب استفاده لازم را ببرید.

ترکیب های زیبای رومیزی ٬ دکوراسیون رومیزی میز خاطره ها ٬ رومیزی میز خاطره

دکوراسیون رومیزی میز خاطره ها ٬ رومیزی میز خاطره

میز خاطره یکی از پر طرفدارترین میزهای کنار مبلی است که در اکثر خانه های ایرانی دست کم یکی از آن ها به چشم می خورد و به عنوان فضایی برای قرار دادن لوازم دکوری و عکس های خاطر انگیز مورد استفاده قرار می گیرد. میز خاطره اگر با رومیزی مناسب در فضای دکوراسیون قرار گیرد می تواند ظاهر چشم گیری به دکوراسیون های مختلف بخصوص خانه های کلاسیک ببخشد. به همین منظور سوال یکی از همراهان را در رابطه با رومیزی برای میز خاطره را با شما در میان می گذاریم، شاید این سوال دغدغه ی شما عزیزان هم باشد.

ترکیب های زیبای رومیزی ٬ دکوراسیون رومیزی میز خاطره ها ٬ رومیزی میز خاطره

ترکیب های زیبای رومیزی ٬ میز خاطره

سوال: ما بعد از تولد فرزندمان یک میز خاطره برای قرار دادن عکس های خانوادگی مان تهیه کردیم می خواستم بدانیم چه رومیزی با چه طرح و رنگی برای این میزها انتخاب کنیم لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ: به طور کلی رومیزی های میز خاطره دو تکه می باشد یعنی یک رومیزی گرد ساتن که نسبتا بلند است و اندکی پایین تر از پایه های میز قرار می گیرد و سپس رومیزی ترمه و یا سنگ دوزه شده ی کوتاه تری روی آن را می پوشاند، اما در انتخاب رومیزی برای میز خاطره قبل از هر چیز باید سبک دکوراسیون منزل تان را در نظر بگیرید، اگر دکوراسیون داخلی شما تلفیقی با مبلمان راحتی و مدرن است پس رومیزی های ترمه و سنگ دوزی شده برای میز خاطره را فراموش کنید چرا که هماهنگی مناسبی با فضای شما نخواهد داشت، بهتر است از دو رومیزی ساتن گرد با ترکیب رنگی هماهنگ با دکوراسیون داخلی تان استفاده کنید.

ترکیب های زیبای رومیزی ٬ دکوراسیون رومیزی میز خاطره ها ٬ رومیزی میز خاطره

دکوراسیون رومیزی میز خاطره ها ٬ میز خاطره

از ترکیب رومیزی ساتن و ترمه برای دکوراسیونی با مبلمان کلاسیک استفاده کنید. همچنین در انتخاب ترکیب رنگ رومیزی برای میز خاطره در هر دکوراسیونی بهتر است رنگ رومیزی ها روشن انتخاب کنید و آن ها را با پرده، کوسن و یا سایر لوازم داخلی منزلتان هماهنگ کنید تا جلوه ی بهتری در فضای شما داشته باشد.

منبع : chidaneh.com

دکوراسیون

آرشیو

راهنمای قبل از خرید مبل

خرید مبل, راهنمای خرید مبلمان, نکاتی قبل از خرید مبلمان خرید مبل, راهنمای خرید مبلمان در این مطلب از ابرتازه ها راهنمای قبل از...