اقدام شوم دختر تهرانی برای ازدواج با ارسلان +عکساقدام شوم دختر تهرانی برای ازدواج با ارسلان +عکس

اقدام شوم دختر تهرانی برای ازدواج با ارسلان

اقدام شوم دختر تهرانی برای ازدواج با ارسلان

۱۷ شهریور پارسال دختر ۱۹ ساله‌ای به‌نام «آیدا» با مراجعه به کلانتری شهرری ضمن تسلیم شکایتی مدعی شد پسر جوانی به او تعرض کرده است. پس از طرح این شکایت پسر «ارسلان» دستگیر شد. پس از بازجویی و طی مراحل تحقیق، متهم صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغرزاده و با حضور قاضی توکلی – مستشار – تحت محاکمه قرار گرفت.در آغاز جلسه دختر جوان پس از طرح شکایتش به سؤالات قضات پاسخ داد. اما چند دقیقه از توضیحاتش نگذشته بود که ناگهان در برابر سؤالات قضات به گریه افتاد و حقیقت را فاش کرد.

او به دادرسان گفت: «من و ارسلان در یکی از پارک‌های جنوب تهران آشنا شده بودیم تا اینکه به او علاقه‌مند شدم و ارسلان هم به خواستگاری‌ام آمد. اما نمی‌دانم چه شد که خانواده‌اش با این وصلت مخالفت کردند. بعد از آن هم کینه‌ای در دلم افتاد. چند روز بعد در تماس تلفنی از ارسلان خواستم به بهانه قلیان کشیدن به یک انباری متروکه برویم اما او نیامد. »

در جریان محاکمه دیروز راز این رابطه دروغین زمانی آشکار شد که قاضی اصغرزاده به این دختر گفت: براساس معاینه پزشکی قانونی ادعای شما درست نیست. در این هنگام دختر جوان به گریه افتاد و به دروغ بودن ادعایش اعتراف کرد. قضات دادگاه نیز پسر جوان را از اتهام وارده تبرئه کردند.

حوادث

آرشیو

مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی

مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی چند روز پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از مرگ مشکوک پسر چهار ساله‌اش به...