برطرف کردن بوی رنگ در خانهبرطرف کردن بوی رنگ در خانه

برطرف کردن بوی رنگ در خانه

در این مطلب از ابرتازه ها در مورد برطرف کردن بوی رنگ در خانه توضیحاتی را بیان نموده ایم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

از بین بردن بوی رنگ ٬ برطرف کردن بوی رنگ ٬ راهکارهایی برای از بین بردن بوی رنگ

از بین بردن بوی رنگ ٬ برطرف کردن بوی رنگ

در روند بازسازی خانه ما، دیوارها به تازگی رنگ شده اند. بوی رنگ دیوار آزار دهنده است و کمی تحملش برایمان دشوار است. برای رهایی از بوی رنگ در خانه چه راهکارهایی را پیشنهاد می دهید؟

با توجه به نوع رنگی که برای نقاشی دیوار خانه خود انتخاب کرده اید، مدت زمان از رفع بوی رنگ در خانه متفاوت است. اگر در این فصل گرم خانه خود را رنگ آمیزی می کنید که کار راحت تر است. پنجره ها را باز کنید! ولی اگر در فصل زمستان دیوار را رنگ می کنید، روش های دیگری وجود دارد.

از موادی استفاده کنید که بو را جذب می کنند که بهترین آنها زغال است. تعدادی زغال را در گوشه هایی از اتاق قرار دهید و آنها را در طی چند ساعت نو کنید.

آمونیاک برای رفع بوی رنگ در خانه مناسب است. مقداری آب سرد درون ظرفی ریخته و یک قاشق غذاخوری آمونیاک به آن اضافه کنید. قبل از رفتن به تخت خواب ظرف را برداشته و با تهویه مناسب هوای خانه را متعادل کنید.

از بین بردن بوی رنگ ٬ برطرف کردن بوی رنگ ٬ راهکارهایی برای از بین بردن بوی رنگ

برطرف کردن بوی رنگ ٬ راهکارهایی برای از بین بردن بوی رنگ

پیاز هم از دیگر مواد طبیعی است که می تواند برای از بین بردن بوی رنگ در خانه و عوارض بوی رنگ یاری رسان باشد. یک ظرف بردارید و پیازهای حلقه شده را درون مقداری آب قرار داده و درون اتاق تازه رنگ شده بگذارید. البته که بوی پیاز هم می تواند درون فضای خانه پخش شود. دانه های قهوه هم می توانند بوی رنگ خانه را جذب کنند که در این صورت نیاز به تهویه دارد.

منبع : chidaneh.com

نکات خانه داری

آرشیو

نکته هایی برای مرتب کردن کمد لباس

چیدمان کمد لباسی, مرتب کردن کمد لباس, راههای آسان برای مرتب کردن کمد چیدمان کمد لباسی, مرتب کردن کمد لباس در این مطلب از...