نرخ جدید کارمزد بانکی 96 چقدر است/ کارمزد کارت به کارت اینترنتینرخ جدید کارمزد بانکی 96 چقدر است/ کارمزد کارت به کارت اینترنتی

نرخ جدید کارمزد بانکی ۹۶ چقدر است/ کارمزد کارت به کارت اینترنتی

کارمزد کارت به کارت, جدول کارمزد بانکی , کارمزد انتقال وجه ساتنا

نرخ جدید کارمزد بانکی 96 ,کارمزد کارت به کارت اینترنتی

بانک مرکزی در ابلاغیه‌ای به شبکه بانکی اعلام کرد: پیرو بخشنامه‌های شماره ۹۵.۲۱۸۵۴۶ مورخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۵ و شماره ۹۶.۶۱۱۲۳ مورخ ۱ خردادماه ‌۱۳۹۶ و با توجه به تکلیف قانونی مندرج در بند ۴ ماده۲۰ قانون عملیات بانکی بدون ربا و همچنین در اجرای مفاد بند «۱» یک هزار و دویست و چهارمین جلسه مورخ ۲۳ تیرماه سال ۱۳۹۴  شورای پول و اعتبار با موضوع تعیین انواع و میزان حداقل و حداکثر کارمزد خدمات بانکی و بازنگری سالیانه آن توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به پیوست حداکثر نرخ‌های قابل وصول کارمزد خدمات بانکی (ریالی) شامل؛ ارزیابی اموال منقول و غیر منقول، اعتبارات و سایر خدمات برای اجرا ابلاغ می شود.

بانک‌ها و موسسات اعتباری می‌توانند به منظور رقابت با یکدیگر، حداکثر تا۳۰ درصد مبالغ مندرج در جداول ابلاغی، نرخ‌های کمتری را اعمال کنند. دریافت نرخ های جدید از تاریخ ۲۰‌ خرداد ماه ۱۳۹۶ مجاز بوده و مفاد بخشنامه‌های شماره ۹۱.۸۵۳۳۱ مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۱ و شماره ۹۱.۱۱۰۰۷۸ مورخ ۲۹‌ تیر ماه ۱۳۹۱ از این تاریخ منسوخ اعلام می شود و دریافت هرگونه وجه تحت عنوان کارمزد خدمات بانکی خارج از بخشنامه‌های ابلاغی، بدون اخذ مجوز از این بانک ممنوع است.

نرخ کارمزد خدمات بانکی مرتبط با بانکداری الکترونیک (نظیر حواله سامانه‌ سحاب‌- انتقال کارت به کارت‌- و ساتنا، اعلام مانده موجودی حساب از طریق ATM, POS, PIN‌-PAD، صدور هرگونه کارت و کارت اعتباری، دریافت غیرحضوری قبوض، خدمات SMS، تلفنبانک، اینترنتی و خودپرداز) و همچنین پرداخت حقوق پرسنل سازمان‌ها و شرکت‌ها تا زمان ابلاغ بخشنامه جدید کارمزد خدمات بانکداری الکترونیک مطابق با مفاد بخشنامه شماره ۴۳۶۲۵ مورخ ۲۹‌ اردیبهشت ماه ۱۳۸۸ بوده و کارمزد صدورکارت اعتباری مرابحه نیز مطابق با بخشنامه شماره ۲۰۷۰۳۶‌/۹۵ مورخ ۳۱‌ شهریورماه ۱۳۹۵ این بانک قابل اجرا است.

شاید برخی از ما هیچ وقت به میزان کارمزدی که در هنگام انتقال وجه کارت به کارت از حسابمان کم می شود توجه نکرده باشیم و شاید تصور کنیم میزان ثابتی به عنوان کارمزد دریافت می شود.

اما نرخ کارمزد انتقال کارت به کارت وجه به صورت پلکانی و با توجه به میزان ریالی انتقال تفاوت می کند. جدیدترین نرخ خدمات کارت به کارت که نسبت به گذشته تغییر نداشته به شرح زیر است.

کارمزد برخی از عملیات بانکینرخ عملیات (تومان)
کارمزد انتقال تا یک میلیون۵۰۰
کارمزد انتقال از یک تا دو میلیون۷۰۰
کارمزد انتقال از دو تا سه میلیون۹۰۰
کارمزد انتقال از سه تا چهار میلیون۱۱۰۰
کارمزد انتقال از چهار تا پنج میلیون۱۳۰۰
کارمزد انتقال از پنج تا شش میلیون۱۵۰۰
کارمزد انتقال از شش تا هفت میلیون۱۷۰۰
کارمزد انتقال از هفت تا هشت میلیون۱۹۰۰
کارمزد انتقال از هشت تا نه میلیون۲۱۰۰
کارمزد انتقال نه تا ده میلیون۲۳۰۰
کارمزد انتقال ده تا یازده میلیون۲۵۰۰
کارمزد انتقال از یازده میلیون تا دوازده میلیون۲۷۰۰
کارمزد انتقال از دوازده میلیون تا سیزده میلیون۲۹۰۰
کارمزد انتقال از سیزده میلیون تا چهاده میلیون۳۱۰۰
کارمزد انتقال از چهارده میلیون تا پانزده میلیون۳۳۰۰
کارمزد صدور چک بانکی۵۰۰۰
کارمزد صدور چک بین بانکی۵۰۰۰
کارمزد صدور المثنی۵۰۰۰
کارمزد ابطال چک بانکی۱۰۰۰
کارمزد ضمانت نامه بانک های خارجی۵۰۰۰۰
کارمزد صدور دسته چک۱۲۰
کارمزد تصویر اسناد۲۰۰۰
کارمزد بازبینی تصاویر دوربین۵۰۰۰
کامزد درخواست اطلاعات مشتریان به حسابرسان قانونی۳۵۰۰
کارمزد درخواست وکالت۱۰۰۰۰
کارمزد گواهی اعلام بدهی یا مانده۱۰۰۰۰
کارمزد دریافت حضوری قبوض۲۰۰۰

 نرخ جدید کارمزد بانکی ۹۶ چقدر است/ کارمزد کارت به کارت اینترنتی

اقتصادی

آرشیو

زمان بندی پرداخت سود سهام شرکت پارس الکتریک (لپارس)

زمان پرداخت سود سهام شرکت پارس الکتریک بر اساس اطلاعیه منتشره از سوی شرکت پارس الکتریک با نماد لپارس در سامانه کدال , زمان بندی...

دیدگاه کاربران

  • کارمزد یه چیز من درآوردیه بنظر من. چرا نباید رایگان باشه انتقال پول؟ مگه چه کاری انجام میدن. همون پولی که تو حسابه خودش سوده براشون.