کفش مردانه 2017 + مدل کفش مردانه 96کفش مردانه 2017 + مدل کفش مردانه 96

کفش مردانه ۲۰۱۷ + مدل کفش مردانه ۹۶

در این پست از سایت ابرتازها برای شما عزیزانه نمونه هایی از گالری و ژورنال جدیدترین مدل کفش مردانه  ۲۰۱۷ را فراهم کرده ایم که در ادامه مشاهد میفر مایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

کفش مردانه 2017 , مدل کفش مردانه 96

مدل کفش مردانه,کفش اسپرت مردانه ۲۰۱۷

کفش مردانه 2017 , مدل کفش مردانه 96

مدل کفش اسپرت

کفش مردانه 2017 , مدل کفش مردانه 96

کفش اسپرت

کفش اسپرت پسرانه ۲۰۱۷

کفش اسپرت مردانه

کفش مردانه 2017 , مدل کفش مردانه 96

مدل کفش اسپرت مردانه ۹۶

مدل کفش اسپرت مردانه ۲۰۱۷

مدل کفش اسپرت مردانه

تداوم در استفاده از این کفش ها باعث جمع شدن استخوان پا شده و به طرف مخالف کشیده مى شود.این ناهنجاریها معمولا دردهاى ناراحت کننده اى را درافراد ایجاد مى کند که تغییر شکل استخوان پا برگشت ناپذیر است و در نتیجه فرد مجبور به پوشیدن کفش سفارشى مى شود. این متخصص طب فیزیکى و توانبخشى با بیان اینکه بر خلاف تصور مردم به خصوص زنان که صندل و دمپایى را راحت ترین کفش مى دانند، کفش مناسب کفشى است که کاملا پا را در برگیرد، توصیه کرد که خرید کفش حتى الامکان در ساعات بعد از ظهر که پا به بزرگترین حجم خود رسیده انجام شود. زیرا تورم و افزایش حجم عضلات پا در بعدازظهر در بزرگ ترین حالت آن است.ى با بیان اینکه بیشترین دردها و ناراحتى هاى کمر و پا به خاطر کفش نامناسب است، تصریح کرد: در مجموع تنها درصد بسیار کمى از کفش ها استاندارد هستند و معمولا از نظر جنس، مدل، قرارگیرى پاشنه ونحوه توزیع وزن مناسب نیستند اما متاسفانه بیشتر مردم از کفش هاى روتین استفاده مى کنند.

وى با اشاره به کفش هاى ورزشى و یا شبیه اسپرت که راحت ترین کفش هاست، اعلام کرد: کفش هاى چرمى مناسب ترین جنس کفش است، زیرا انتقال هوا بین پوست و خارج از کفش برقرار مى شود. اما کفش هایى که جنس آنها صد درصد پلاستیک است باعث ایجاد عرق در پا شده و با جلوگیرى ازجریان هوا زمینه بروز اختلالات و ناهنجاریهاى پوستى فراهم مى شود.

وى با بیان اینکه نباید کفش را بدون جوراب پوشید، گفت: جوراب ها باید نخى باشد چون که باعث تسریع در انتقال هوا مى شود. همچنین نباید پا به مدت طولانى در کفش قرار گیرد حتى کفش هایى که خیلى راحت هستند.

کفش اسپرت | مدل های کفش اسپرت مردانه و پسرانه

کفش اسپرت ۹۶

کفش مردانه 2017 , مدل کفش مردانه 96

کفش اسپرت ۲۰۱۷

کفش مردانه 2017 , مدل کفش مردانه 96

کفش مردانه ۲۰۱۷ کفش اسپرت

مدل کیف و کفش

آرشیو

کیف زنانه | آشنایی با انواع کیف زنانه و راهنمای خرید کیف

آشنایی با انواع کیف زنانه کیف دخترانه مجلسی کیف دخترانه شیک مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دستی کیف مجلسی مشکی کیف زنانه چرم...