بستن تبلیغ
رقابت حسین هدایتی و بابک زنجانی برای تصاحب پرسپولیسرقابت حسین هدایتی و بابک زنجانی برای تصاحب پرسپولیس

حسین هدایتی , بابک زنجانی , رویانیان

دو چهره متمول که به فوتبال ورود کرده‌اند،‌ برنامه ویژه‌ای برای تصاحب پرسپولیس دارند.

به گزارش ابرتازه ها به نقل از نامه نیوز، مدت هاست که بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در ورزش کشور مطرح است اما هیچوقت به مرحله عمل نزدیک هم نشده است.

گفته می شود این اتفاق قرار است بالاخره با کلی تاخیر در دولت روحانی به وقوع بپیوندد و به همین دلیل نیز خیلی ها که به دنبال تصاحب این دو باشگاه هستند، از هم اکنون در حال رایزنی های لازم هستند.

به نظر می رسد پرسپولیس مشتری های دست به نقدی دارد چراکه افراد متمول علاقمند به سرمایه گذاری در ورزش، این تیم را نشانه رفته اند.

حسین هدایتی که سالهاست در اطراف پرسپولیس پرسه می زند، مشتری قدیمی باشگاه محسوب می شود و جالب اینکه در فصل جاری بارها به کمک رویانیان شتافته و مبالغی را برای حل مشکلات مالی مانند تامین هزینه جذب خلعتبری پرداخت کرده است.

هدایتی این روزها به علی پروین نزدیک شده و گفته می شود قصد دارند در کنار هم پرسپولیس را در اختیار بگیرند تا در صورتی که برنامه خصوصی سازی به مرحله عمل رسید، به آرزوی دیرینه خود برسند.

هدایتی اما یک رقیب جدی پیدا کرده است. بابک زنجانی مالک باشگاه راه آهن سورینت قصد دارد تیم بزرگتری را در اختیار بگیرد و علاقه اش به پرسپولیس باعث شده هدف اولش، تیم پرطرفدار پایتخت باشد.

زنجانی بیشتر با رویانیان ارتباط برقرار کرده و امیدوار است از طریق وی به هدفش برسد.

باید دید پس از سالها بالاخره سرخابی ها به بخش خصوصی واگذار می شوند یا سیطره دولت بر آنها ادامه پیدا خواهد کرد و مشتری های دست به نقد همچنان باید منتظر بمانند.

رقابت حسین هدایتی و بابک زنجانی برای تصاحب پرسپولیس

1,523
0

ورزشی

آرشیو

زمان دقیق تاریخ شروع جام جهانی 2018 روسیه

تاریخ شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تاریخ شروع جام جهانی : رقابت های جام جهانی روسیه ۴ روز دیرتر از جام جهانی های قبلی...