با ورزش گلف و باغبانی به اندامی متناسب برسیدبا ورزش گلف و باغبانی به اندامی متناسب برسید

زیبایی اندام

آرشیو

حرکت ورزشی مناسب برای صاف کردن شکم

تمرینات ورزشی برای سفت کردن شکم, حرکت ورزشی مناسب برای صاف کردن شکم, عضله ای شدن شکم تمرینات ورزشی برای سفت کردن شکم, حرکت...

با ورزش گلف و باغبانی به اندامی متناسب برسید

برنامه تناسب اندام, بهترین ورزش برای تناسب اندام, تناسب اندام

فعالیت های سرگرم کننده نظیر باغبانی و گلف می توانند روش های مناسبی برای کالری سوزی و حفظ تناسب اندام باشند. در این مطلب از ابرتازه ها درباره رسیدن به اندامی متناسب با ورزش گلف و باغبانی توضیحاتی بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

فرمول تناسب اندام, لاغری و تناسب اندام, اندامی متناسب

لاغری و تناسب اندام, اندامی متناسب

به گفته محققان یک ساعت باغبانی پرتحرک موجب سوزاندن بیش از ۳۰۰ کالری و در نتیجه باعث کاهش وزن اضافی بدن می شود. از آنجاکه باغبانی یک فعالیت جسمی است، میزان فعالیت بدن را افزایش داده و از انواع دردها نیز جلوگیری می کند.

باغبانی علاوه بر کمک به سلامت قلب، به تحرک دست ها، شانه ها، قفسه سینه و کمر هم کمک می کند.

کندن زمین و کاشت گیاه ماهیچه ها و ران ها را هدف قرار می دهد. کاشت گیاه یا سبزیجات در باغ، شما را بیشتر خارج از خانه نگه داشته تا به محصولات خود رسیدگی نمایید. و البته، شما قادر به خوردن محصولی خواهید بود که خود کاشته اید.

همچنین با انجام باغبانی ، سبزیجات و میوه های تازه و باکیفیت بالا مصرف می کنید. باغبانی موجب درست کردن غذاهای مختلف با انواع میوه ها و سبزیجاتی می شود که خود کاشته اید.

ورزش گلف نیز می‌تواند برای سلامت استخوان‌ها و عضلات مفید باشد. البته با استفاده از حرکات کششی و تکنیک‌های درست می‌توان از میزان آسیب دیدگی در این ورزش جلوگیری کرد و از فواید آن بهره‌مند شد.

در این ورزش به دلیل پیاده‌روی زیاد بدن فعالیت بالایی داشته و در نتیجه کالری سوزی زیادی اتفاق می افتد.

منبع: سلامت نیوز

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ