مزاحمت و اذیت دختر نوجوان 16 ساله در جوی آبمزاحمت و اذیت دختر نوجوان 16 ساله در جوی آب

اذیت دختر نوجوان ۱۶ ساله در جوی آب

 ۱۵ مرداد ۹۶، دختری ۱۶ ساله همراه پدرش به یکی از کلانتری‌های پایتخت مراجعه کرد و گفت: «امروز برای برگشتن از خانه فامیلمان، سوار مترو شدم و با رسیدن به ایستگاه شهید باقری، از مترو بیرون آمدم.
مسیر خانه را پیاده می‌رفتم که ناگهان یک نفر از پشت دهانم را گرفت و مرا به زور به چند متر دورتر برد. او مرا داخل یک جوی آب انداخت و شالی دور گردنم پیچید و فشار داد. هرچه مقاومت کردم فایده‌ای نداشت و مرد افغان مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. سپس گوشی‌ام را دزدید و متواری شد.»

با ثبت این شکایت، کارآگاهان برای شناسایی متهم وارد عمل شدند تا این‌که پدر شاکی بار دیگر به کلانتری رفت و گفت: «بعد از این‌که دخترم ماجرا را برایم تعریف کرد به محل حادثه رفتم و آنجا را زیر نظر گرفتم.
دقایقی پیش پسری موتورسوار را در حال پرسه زنی و ایجاد مزاحمت برای یک زن دیدم. به او مشکوک شدم و تعقیبش کردم. او وارد یکی از ساختمان‌های شرق تهران شد.»

ماموران بسرعت به محل اعزام شدند و پسر ۱۹ ساله افغان را دستگیر کردند. شاکی در مواجهه حضوری، متهم را عامل آزار و اذیت معرفی کرد.

مزاحمت و اذیت دختر نوجوان 16 ساله در جوی آب

مزاحمت و اذیت دختر نوجوان ۱۶ ساله در جوی آب

انجام تحقیقات مقدماتی

تا پرونده برای انجام تحقیقات مقدماتی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شود. متهم، کارگر شهرداری است. او صبح دیروز به دادگاه منتقل شد و با قبول آزار و اذیت شاکی گفت: «ظهر بود و خیابان خلوت. وقتی شاکی از مترو بیرون آمد از پشت سر دهانش را گرفتم و به زور به محلی خلوت بردم و در جوی آب، مورد آزار و اذیت قرار دادم.

شال را هم برای این دور گردنش فشار دادم تا نتواند سر و صدا کند. بعد از آزار و اذیت هم گوشی اش را دزدیدم و فرار کردم.»با ثبت این اعترافات، رسیدگی به پرونده وارد مسیر تازه‌ای شد.
پدر شاکی مدعی است، متهم یکی از همسایه‌های آنها را نیز به همین شیوه ربوده بود، اما دختر جوان موفق به فرار شد و به همین دلیل شکایت نکرد.

تحقیقات درباره جزئیات پرونده همچنان ادامه دارد.

جام جم

1,076
0

حوادث

آرشیو

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان یک مدرسه در غرب تهران

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان دبیرستانی در غرب تهران ماجرای آزار جنسی گروهی : ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه...