مدل موی تاج و روش درست کردن سریع آن در منزلمدل موی تاج و روش درست کردن سریع آن در منزل

بانوان در بعضی از مراسمات دوست دارند که موهای خود را به صورت تاج ببافند. اما به دلیل سخت بودن این مدل مو، احتمالاً اکثراً از این کار صرف نظر میکنند. باید بگوییم که شما اشتباه فکر میکنید! مدل موی تاج در ظاهر سخت و پیچیده به نظر میرسد اما آسان­تر از آنی است که شما فکر میکنید.

مدل موی تاج, روش درست کردن موی بافته شدۀ مدل تاج پرنسس

بعلاوه اینکه چرا زمانی که میتوانید مدل تاج را خودتان توسط آموزش ما درست کنید، به سراغ خرید موهای تاجی آماده بروید؟

اگر مراسمی در پیش رو دارید و میخواهید یک مدل موی زیبا را سریعاً درست کنید، و یا اگر برای مدتی میخواهید موهای خود را از جلوی صورتتان بردارید، روش ساده ای که در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم، میتواند به شما کمک کند.

به موهای به هم بافته شده، میتوان چند سنجاق سَر هم اضافه کرد و یا آنها را به حالت دوتایی مانند مدلهایی که دختران در کلاس های ژیمناستیک و رقص استفاده میکنند بست. برای یادگیری این روش، در ادامه همراه ما باشید:

مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید

  1. اگر عجله نداشته باشید، برای اینکه موهای تمام بافته شده داشته باشید، میتوانید چند تکه مو را از قبل به صورت حلقه دربیاورید و سپس به آنها اسپری بزنید.
  2. موهای خود را از وسط جدا کنید و به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.
  3. هر قسمت را به سه قسمت دیگر تقسیم کنید و سپس آنها را ببافید. مطمئن شوید که موهای بافته شده در کناره های سَر بمانند و به پشت سَر نروند. آنها را با یک کِش محکم کنید.
  4. موهای بافته شدۀ یک طرف از سَر را به بالای سَرِ خود ببرید و سعی کنید چند سانتی متر از پیشانی فاصله داشته باشد؛ سپس با سنجاق آن را روی سر محکم کنید.
  5. با موهای بافته شدۀ طرف دیگر هم همان کار را بکنید. دُم موهای بافته شده را هم زیر قسمت بزرگتر و بیشتر موها بگذارید تا دیده نشوند. یادتان باشد که دوباره به موها اسپری بزنید تا از هم باز نشوند.

 

اختصاصی مجله ابرتازه ها – هادی فاخریان

آرایش مو اختصاصی

آرشیو

مدل های درست کردن موها در خانه

مدل های درست کردن موها در خانه   درست کردن موها در خانه برای خانم ها شاید به بافت، اتو یا بابلیس کشیدن محدود...