ماجرای دستگیری مدیران سایت تاینی موویز TinyMoviezماجرای دستگیری مدیران سایت تاینی موویز TinyMoviez

آخرین اخبار از دستگیری مدیران سایت دانلود فیلم و سریال تاینی موویز Tiny moviez !دستگیرشدن مدیران سایت تاینی موویز,دستگیری اعضای سایت tiny moviez,دستگیر کردن تاینی موویز

ماجرای دستگیری مدیران سایت تاینی موویز TinyMoviez

کمتر کسی از قشر فیلم باز ایرانی پیدا می شود که سایت دانلود فیلم و سریال غیرمجاز تاینی موویز را نشناسد، این سایت غیر مجاز دانلود فیلم و سریال که هر چند روز یک بار آدرس اصلی آن فیلتر می شود طرفداران و کاربران بسیار زیادی به دلیل بروز بودنش در قرار دادن فیلم و سریال و همچنین دوبله فیلم ها دارد و به جرات می توان گفت اگر آدرس اصلی آن فیلتر نشود بدون شک جز ۲۰ سایت پربازدید ایران در سایت الکسا قرار می گیرد،البته برای دانلود فیلم و سریال در این سایت باید اشتراک ماهیانه پولی داشته باشید!

از همه این ها که بگذریم خبری در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام مبنی بر دستگیری همه مدیران سایت تاینی موویز پخش شده است که هنوز خبر رسمی در این بار در خبرگزاری ها و منابع معتبر منتشر نشده است.

در متن نمونه زیر خبر بازداشت مدیران وبسایت Tiny Moviez را می خوانید:

“کلیه مدیران سایت تاینی موویز دستگیر شده اند و ادامه فعالیت این سایت بزرگ در شک و تردید است !”

خبر تکمیلی دستگیری مدیران وب سایت تاینی موویز سه شنبه ۴ مهر ۹۶

دادستان تهران در خصوص ارجاع پرونده با موضوع فعالیت باند فساد و فحشا با استفاده از فضای مجازی اظهار داشت: متهمان این پرونده که هم اکنون شش نفر از آن‌ها بازداشت شده‌اند، فیلم‌های مبتذل و مستهجن را تهیه و دوبله نموده و در فضای مجازی به فروش می‌رساندند. تارنمای مورد استفاده باند مذکور به عنوان بزرگ‌ترین مرجع دانلود فیلم‌ها و سریال‌های هالیوودی فعالیت غیر مجاز می‌کرد و ظرف سه سال گذشته ۱۸۰۰۰ فیلم و سریال خارجی را پس از دوبله پخش کرده‌اند که بسیاری از آن‌ها مبتذل و مستهجن بوده است ‌و از این طریق وجوه نامشروع تسهیل کرده‌اند.

1,016
0

فرهنگی

آرشیو

خیانت و رابطه پنهانی آنجلینا جولی ، علت طلاقش بوده است! +عکس

علت جدایی آنجلینا جولی و برد پیت معشوقه جدید آنجلینا جولی بود که یک شیخ پولدار و عرب است. رونمایی از معشوق آنجلینا جولی...