قتل وحشتناک دختر جوان برای افشا نشدن رابطه پنهانیقتل وحشتناک دختر جوان برای افشا نشدن رابطه پنهانی

آتش

مرد جنایتکار که برای افشا نشدن راز ارتباط پنهانی اش با دختر جوان، او را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش قانون،ساعت ۶ عصر ۲۱ خرداد امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ کشف جسد سوخته شده ای در جنگل سرخه حصار به کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو اعلام و با حضور ماموران کلانتری در محل و تایید خبر، موضوع به پلیس آگاهی و قاضی کشیک دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد.

در بررسی به عمل آمده توسط تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم و عوامل تشخیص هویت، هیچ گونه مدارک شناسایی از محل یافت نشد اما با بررسی های بیشتر و با پیدا شدن آثار به جای مانده از خون مشخص شد که قتل در فاصله چند ده متری از محل کشف جسد صورت گرفته و جسد پس از انتقال به محل کشف، به آتش کشیده شده است.

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره دهم در بررسی بانک افراد فقدانی متوجه شدند که در همان تاریخ کشف جسد، فردی با مراجعه به کلانتری ۱۱۰ اعلام داشته که خواهر ۳۰ ساله اش از منزل یکی از بستگان شان خارج و دیگر به منزل مراجعه نکرده که با تشکیل پرونده با موضوع «فقدانی»، پرونده در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی است.

برادر فقدانی در اظهاراتش به کارآگاهان اداره یازدهم گفت: خواهرم ساعت ۸ صبح ۲۱ خرداد برای انجام امور بانکی از منزل خاله ام در خیابان پیروزی خارج و پس از آن ناپدید شد. تلفن همراهش نیز خاموش شده است.

همزمان با شناسایی هویت جسد، نظریه پزشکی قانونی نیز اعلام کرد که مقتول به علت اصابت ضربات متعدد به قسمت های مختلف بدن به ویژه اصابت چند ضربه به ناحیه گردن به قتل رسیده است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند که مقتول از چندی پیش قصد داشته تا با فردی به نام حسن ۲۹ ساله ازدواج کند و آخرین بار نیز با وی مشاهده شده است. با شناسایی حسن، کارآگاهان پلیس آگاهی به تحقیق از وی پرداخته و او در تحقیقات اولیه گفت از چندی پیش با مقتول آشنا شده اما در ادامه تحقیقات منکر هرگونه اطلاع از وقوع جنایت شد.

حتما بخوانید:  درگیری مرگبار بر سر دوست دختر در تلگرام + عکس

در شرایطی که تحقیقات از حسن در مراحل اولیه قرار داشت، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی دارای همسر و دو فرزند دو قلوی دو ساله بوده و خانواده اش هیچ گونه اطلاعی از آشنایی وی با مقتول ندارند.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اطلاعات جدید به دست آمده و با توجه به تناقضات در اظهارات حسن، تحقیقات فنی ـ پلیسی از وی آغاز و حسن پس از گذشت هشت ساعت از زمان دستگیری، دیروز لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

حسن در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: از فروردین ماه سال ۱۳۹۰ با مقتول آشنا شدم. ابتدا ارتباط ما محدود به تماس های تلفنی بود اما پس از گذشت مدتی این ارتباط هر روز بیشتر و بیشتر شد و این در حالی بود که من به مقتول گفته بودم، که قصد ازدواج با وی را داشته، در حالی که خودم پیش از آن ازدواج کرده بودم.

متهم در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت: ارتباط من با مقتول ادامه داشت تا اینکه من صاحب دو فرزند شدم و پس از مدتی او نیز از موضوع اطلاع پیدا کرد. از آن زمان درگیری های ما با یکدیگر آغاز شد و او تهدید می کرد که موضوع را با همسر و خانواده ام در میان خواهد گذاشت.

متهم درباره انگیزه جنایت و نحوه ارتکاب آن نیز به کارآگاهان گفت: زمانی که اطمینان پیدا کردم که مقتول قصد دارد تا با مطرح کردن موضوع با همسرم به نوعی از من انتقام بگیرد، تصمیم به قتل او گرفتم. به همین علت ساعت هشت صبح ۲۱ خرداد به دنبالش در خیابان پیروزی رفته و پس از سوار کردن وی به ماشین، به سمت جنگل سرخه حصار حرکت کردیم. مدتی با یکدیگر حرف زدیم تا اینکه با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردیم و او تهدیدهایش را مطرح کرد. در حالی که عصبانی شده بودم تصمیم به عملی کردن قتل گرفته و چندین ضربه چاقو به گردن، دست و دیگر قسمت های بدن مقتول زدم. پس از ارتکاب جنایت در داخل ماشین، جسد را به داخل شمشادهای داخل پارک منتقل و مخفی کردم.

حتما بخوانید:  زن جوان شوهرش را با شلیک گلوله به قتل رساند

متهم در ادامه اعترافات خود گفت: سپس به محل کار خود برگشته و پس از تعویض لباس های خون آلود و خرید یک ظرف مواد آتش زا، به محل جنایت بازگشته و جنازه را در داخل جنگل به آتش کشیده و به سرعت به محل کار خود بازگشتم.

با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز حسن به ریاست قاضی اصغرزاده پای میز محاکمه قرار گرفت در این جلسه وکیل اولیای دم برای متهم به قتل تقاضای قصاص کرد.

رئیس دادگاه نیز با تفهیم اتهام قتل عمدی با چاقو، جنایت بر میت وسرقت موبایل مقتول  از او خواست به دفاع از خود بپردازد.

حسن نیز با قبول اتهامش گفت: ۱سال قبل از جنایت در خیابان پیروزی با اعظم آشنا شده و پس از مدتی متوجه شدم او به من علاقه‌مند شده است بخاطراینکه خودم همسر و دو فرزند دوقلو دارم از او خواستم به این رابطه پایان دهیم اما دختر جوان همچنان اصرار داشت که باهم ازدواج کنیم.سرانجام او وقتی اصرارهای من را دید از تصمیمش منصرف شد و مدتی از او بی‌خبر بودم‌.

چند روز قبل از جنایت دوباره اعظم با من تماس گرفت و گفت اگر با او ازدواج نکنم ماجرای دوستی را به همسرم می‌گوید.روز حادثه از او خواستم برای صحبت در اینباره به پارک سرخ‌حصار برویم او دوباره حرف‌هایش را تکرار کرد و از من خواست همسرم را طلاق دهم و با او ازدواج کنم با هم درگیری لفظی پیداکردیم که در یک لحظه کنترل خود را از دست داده و با چاقو او را کشتم بعد به محل کارم رفته و بعد از عوض کردن لباس‌هایم با مواد آتش‌زا به محل جنایت آمده و جسد را آتش زدم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

بازنشر : مجله ابرتازه ها

منبع : تابناک – قتل وحشتناک دختر جوان برای افشا نشدن رابطه پنهانی

1,734
0

حوادث

آرشیو

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان یک مدرسه در غرب تهران

ماجرای آزار جنسی دانش آموزان دبیرستانی در غرب تهران ماجرای آزار جنسی گروهی : ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه...