آشنایی با بیوگرافی عطا عمرانی (بازیگر)آشنایی با بیوگرافی عطا عمرانی (بازیگر)

بیوگرافی عطا عمرانی, تصاویر جدید عطا عمرانی, تصاویر عطا عمرانی

بیوگرافی عطا عمرانی, تصاویر جدید عطا عمرانی, تصاویر عطا عمرانی

بیوگرافی عطا عمرانی, تصاویر جدید عطا عمرانی

در این مطلب از ابرتازه ها شما را با بیوگرافی عطا عمرانی آشنا می نماییم. برای استفاده از این مطلب ما را همراهی نمایید.

عطا عمرانی (زادهٔ سال ۱۳۶۵) بازیگر ایرانی تئاتر و تلویزیون است. عطا عمرانی بازیگری را در کلاس‌های امین تارخ فراگرفت. در اردیبهشت ۱۳۹۰ سعید نعمت‌الله (نویسندهٔ سریال شیدایی) عطا عمرانی را به محمدمهدی عسگرپور (کارگردان شیدایی) معرفی کرد و او برای بازی در سریال شیدائی انتخاب شد.

نام و نام خانوادگی عطا عمرانی
زمینه فعالیت      بازیگر تئاتر و تلویزیون
تولد      ۱۳۶۵
ملیت      ایرانی

عطا عمرانی (زادهٔ سال ۱۳۶۵) بازیگر ایرانی تئاتر و تلویزیون است.

عطا عمرانی بازیگری را در کلاس‌های امین تارخ فراگرفت. در اردیبهشت ۱۳۹۰ سعید نعمت‌الله (نویسندهٔ سریال شیدایی) عطا عمرانی را به محمدمهدی عسگرپور (کارگردان شیدایی) معرفی کرد و او برای بازی در سریال شیدائی انتخاب شد. این نخستین تجربهٔ تصویری عمرانی شمرده می‌شد. عطا عمرانی برای تناسب ظاهری با نقش خود به سفارش نویسنده، هفت کیلو وزن کم کرد.

سریال «شیدایی»نام عطا عمرانی را به عنوان بازیگر مطرح کرد.

قسمتی از بیوگرافی عطا عمرانی از زبان خودش

سال ۸۷ بود که برای ورود به حرفه بازیگری، در کلاس‌های بازیگری «امین تارخ» ثبت‌نام کردم و ابتدا یک دوره معمولی این کلاس‌ها را پشت‌سر گذاشتم و بعد از آن، در ‌دوره پیشرفته آن شرکت کردم. امین تارخ مانند یک پدر هر آنچه از توانش برمی‌آمد را در اختیار من و ۸-۷ نفر از دوستانم که آنجا بودیم قرار می‌داد تا یک اتفاق خوب برای ما بیفتد. هنوز هم با وجود پایان یافتن دوره‌های‌مان، امین تارخ در نهایت مهربانی ما را در آموزشگاهش می‌پذیرد و ما همچنان در حال یاد گرفتن از ایشان هستیم. ایشان بدون هیچ‌گونه چشمداشتی همچنان در حال هدایت و راهنمایی ما هستند.

بیوگرافی عطا عمرانی, تصاویر جدید عطا عمرانی, تصاویر عطا عمرانی

عطا عمرانی بازیگری را در کلاس‌های امین تارخ فراگرفت

روی پولی که از بازیگری درمی‌آورم حساب می‌کنم

من هم مثل بقیه تا حدی روی پولی که از بازیگری درمی‌آورم حساب می‌کنم، بالاخره بازیگر زحمتی می‌کشد که باید در قبالش دستمزدش را بگیرد. دروغ است اگر بگویم وارد این حرفه شده‌ام و بدون هیچ چشمداشتی هر کاری خواهم کرد! در هر شغل دیگری هم که باشد، طرف بابت زحمتی که می‌کشد، دستمزدش را دریافت می‌کند، بازیگری هم همین‌طور است، چیزی اضافه‌تر از دستمزدم نمی‌خواهم. مطمئن باشید هیچ‌کس بی‌‌ دلیل به کسی پول نمی‌دهد، آن بازیگری هم که ۱۰۰ میلیون بابت بازی در یک فیلم می‌گیرد، نوش‌جانش، حتما حقش است که می‌گیرد؛ اگر بازیگر مهم نیست، پس چرا مردم برای دیدنش پول می‌دهند؟ می‌دانید چرا از این‌که یکسری‌ها دستمزدهای آنچنانی در سینما می‌گیرند ناراحت نمی‌شوم؟ چون خدا به من لطف کرد و خیلی زود وارد این حرفه شدم؛ شاید اگر ۱۰ سال دیگر زحمت می‌کشیدم و طی آن مدت هیچ اتفاقی برایم نمی‌افتاد و خیلی با استعدادتر از امروزم بودم، بابت این دستمزدها ناراحت می‌شدم و حرص می‌خوردم!

بیوگرافی عطا عمرانی, تصاویر جدید عطا عمرانی, تصاویر عطا عمرانی

نخستین تجربهٔ تصویری عطا عمرانی در سریال شیدایی بود

بعضی وقت‌ها «داد» لازم می‌شود

آدم ایده‌آلیستی هستم و برای رسیدن به ‌ایده‌آلم در زندگی، دوست دارم رقابت کنم. البته همیشه برای این‌که موتورم روشن شود و بخواهم آن‌طور که دوست دارم بجنگم، باید یک نفر بالای سرم باشد و آن جاهایی که بد هستم را به رخم بکشد، سرم داد بزند و خلاصه کاری کند بهم بربخورد و غیرتی شوم! سر همین بازیگری بارها اتفاق افتاد در سکانس‌هایی خوب نبودم و خودم هم آن را احساس می‌کردم، اگر توپ و تشرها و فریاده نبود، نمی‌توانستم آن صحنه‌ها را خوب دربیاوریم! اصلا همان دادها باعث می‌شد زبانم باز شود و به‌خودم بیایم. هنوز هم که سر فیلمبرداری می‌رویم، یک‌جاهایی خودم می‌گویم «فکر می‌کنم داد لازم دارم!» (خنده) خب وقتی می‌بینم این کار جواب می‌دهد، از آن استقبال هم می‌کنم!

بیوگرافی عطا عمرانی, تصاویر جدید عطا عمرانی, تصاویر عطا عمرانی

عکس های عطا عمرانی

بیوگرافی عطا عمرانی, تصاویر جدید عطا عمرانی, تصاویر عطا عمرانی

گردآوری: بیتوته

منابع: wikipedia.org

bartarinha.ir

بیوگرافی هنرمندان

آرشیو

آشنایی با بیوگرافی محمدرضا هدایتی (بازیگر، صداپیشه و خواننده)

بیوگرافی محمدرضا هدایتی در این مطلب از ابرتازه ها با بیوگرافی محمدرضا هدایتی آشنا می نماییم. برای شناخت بیشتر این بازیگر، صداپیشه و خواننده با...