پردرآمدترین مشاغل دنیا برای زنانپردرآمدترین مشاغل دنیا برای زنان

پردرآمدترین مشاغل دنیا برای زنان

پردرآمدترین مشاغل دنیا برای زنان ، پردرآمدترین مشاغل ایران ، پردرآمدترین مشاغل آمریکا ، شغل های پردرآمد یرای زنان ، شغل های پردرآمد زنان در دنیا .

پردرآمدترین مشاغل دنیا برای زنان

موقعیت های شغلی مرتبط با حوزه های پزشکی و درمانی مانند متخصص زنان، پرستاری، متخص بیهوشی و روانپزشکی در صدر شغل هایی قرار می گیرند که بهترین میزان حقوق را برای زنان دارند.

با وجود اینکه بازار کار بخش های مختلف  برخی صنایع و مشاغل همچنان در اختیار مردان است با این حال تعداد زیادی از شغل ها وجود دارد که در ان ها نه تنها زنان بخش زیادی از نیروی کار را تشکیل می دهند بلکه درآمدهای خوبی نیز در این حرفه ها و مشاغل دارند.

در جدیدترین مطالعه ای که موسسه PayScale بر روی مشافل مختلف انجام داده است، تمرکز ان بر روی موقعیت های شغلی بوده است که حداقل ۴۰ تا ۴۵ درصد از نیروی کاری ان ها را زنان تشکیل می دهند.  ناتیج این مطالعه نشان می دهد که موقعیت های شغلی مرتبط با حوزه های پزشکی و درمانی مانند متخصص زنان، پرستاری، متخص بیهوشی و روانپزشکی در صدر شغل هایی قرار می گیرند که بهترین میزان قوق را برای زنان دارند.

حوزه پزشکی و خدمات درمانی از لحاط میزان درامد و حقوق هم برای مردان و هم برای زنان مفید و پربازده است. علاوه براین پیش بینی ها نشان می دهد که حوزه پزشکی و خدمات درمانی نه تنها در حال حاضر بسیار پربازده است بلکه در آینده نیز رشد و توسعه بیشتری خواهد داشت و افراد بیشتری به ویژه زنان می توانند در آن حضوری مثبت و مفید داشته باشند.

بعد از حوزه خدمات بهداشتی و درمانی موقعیت های کاری در زمینه های هنر و طراحی نیز میزان حقوق دریافتی نسبتا خوبی را برای نیزوی کاری زنان دارد.

در ادامه لیستی از پردرآمدترین فرصت های شغلی را برای زنان در کنار متوسط حقوق دریافتی آن ها را مشاهده می کنید.

پردرآمدترین مشاغل دنیا برای زنان

منبع : بازار خبر

مطالب مرتبط :

پردرآمدترین مشاغل دنیا برای زنان در سال ۲۰۱۴ ، پردرآمدترین مشاغل ایران ، پردرآمدترین مشاغل آمریکا ، شغل های پردرآمد یرای زنان ، لیست شغل های پردرآمد زنان در دنیا .

مجله موفقیت

آرشیو

با فواید دورکاری آشنا شوید

فواید دورکاری, دورکاری نیمه وقت, مزایای دورکاری فواید دورکاری, دورکاری نیمه وقت در این مطلب از ابرتازه ها شما را با فواید دورکاری آشنا می...

دیدگاه کاربران

 • تهمینه
  آگوست 26, 2015

  ایا پر درامد ترین شغل زنان پزشکی است؟

 • تهمینه
  آگوست 26, 2015

  خیر رشته پزشکی پردرامد ترین شغل نیست اما در حال حاضر پردارامد ترین شغل نام گرفته اشت

 • تهمینه
  آگوست 26, 2015

  در حال حاضر بیماری وویروس درجهان زیاد شده است وشغل پزشکی پر درامد شده است.

 • بهترین شغل بعد از پزشکی شغل دفتر اسناد رسمی هست یا همون محضر هستش که در آمد خیلی عالی دارند تو کشور مخصوصا تهران