دام شیطانی سه پسر شرور برای دختر فراموشکاردام شیطانی سه پسر شرور برای دختر فراموشکار

دام شیطانی سه پسر شرور برای دختر فراموشکار

اخبار حوادث , آدم ربایی , تجاوز به دختر.

دام شیطانی سه پسر شرور برای دختر فراموشکار

دام شیطانی سه پسر شرور برای دختر فراموشکار؛

سه پسر شرور که با ربودن دختر فراموشکار، نقشه شیطانی خود را اجرا کرده بودند، نمی‌دانستند فراموشی او لحظه‌ای است و مشخصات آدم‌ربایان را به پلیس می‌دهد.

به گزارش جام جم، اوایل هفته گذشته مرد میانسالی همراه دختر بیست و دو ساله اش با مراجعه به پلیس مشهد راز اقدامات مجرمانه سه پسر شرور را فاش کرد.

او به ماموران گفت: دخترم مبتلا به بیماری فراموشی لحظه ای است و زمانی که دچار فراموشی می شود همه چیز از خاطرش پاک شده و کسی را نمی شناسد البته بعد از مدتی دوباره به حالت عادی بازگشته و همه چیز را به خاطر می آورد. مریم دیروز برای خرید از خانه خارج شد و در میان راه، دوباره همه چیز را فراموش کرد. دخترم سراغ یک راننده پیکان رفته و از او درخواست کمک می کند او را به کلانتری برده تا خانه را پیدا کند.

وی ادامه داد: راننده نیز از وضع دخترم سوءاستفاده کرده و او را به خانه ای برده و همراه دو همدستش مورد آزار و اذیت قرار داده و در خیابان رها کرده بودند. مریم وقتی به حالت طبیعی بازگشت، خود را به خانه رساند و موضوع را برای من تعریف کرد.ماموران سپس به تحقیق از دختر جوان پرداختند که او هم اظهارات پدرش را تائید کرد و مشخصات متهمان را در اختیار پلیس قرار داد. تیمی از ماموران طرقبه و شاندیز، با اطلاعاتی که به دست آورده بودند به تحقیق در این رابطه پرداخته و موفق شدند متهمان را شناسایی کنند.

عصر روز چهارشنبه سه پسر جوان در سه عملیات جداگانه دستگیر شده و در بازجویی به ربودن دختر فراموشکار اعتراف کردند.

سردار بهمن امیری مقدم، فرمانده انتظامی خراسان رضوی در این رابطه به جام جم گفت: تحقیقات از متهمان برای شناسایی دیگر جرایمشان در پلیس آگاهی ادامه دارد.

دام شیطانی سه پسر شرور برای دختر فراموشکار

حتما بخوانید:  زن جوان در دام شیطانی 3 مسافربر
1,352
0

حوادث

آرشیو

دردسر ازدواج پسر دانشجوی ایرانی با دختر افغان !

دوست دارم به پای پدر و مادرم بیفتم و فریاد بزنم «غلط کردم! مرا ببخشید!» عشق و عاشقی احمقانه، چشمانم را کور کرده بود!...