تماشاگران برزیلی سر داور را بریدند ! / تصاویرتماشاگران برزیلی سر داور را بریدند ! / تصاویر

ورزشی

آرشیو

آلانا مارتیان دختر کریستیانو رونالدو به دنیا آمد + عکس

آلانا مارتیان دختر کریستیانو رونالدو به دنیا آمد عکس و پیامی که ساعاتی پیش اینستاگرام بهترین فوتبالیست دنیا با آن به روز شد خبر...

تماشاگران برزیلی در جریان یک بازی فوتبال سر داور را بریدند و سر بریده اش را روی تکه چوبی در وسط زمین فوتبال قرار دادند.

تصاویر زیر حاوی صحنه های دردناک است و تماشای آن به بیماران قلبی و افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود .

تماشاگران برزیلی سر داور را بریدند ! + عکس

یک داور بیست ساله فوتبال در برزیل پس از آنکه در جریان بازی یکی از بازیکنان را با چاقو به قتل رساند توسط تماشاگران گردن زده شد.بر اساس گزارش‌های منتشر شده در برزیل، داور بازی به نام اتاویو دا سیلوا ۲۰ ساله در زمان جنجال و اعتراض بازیکنان به تصمیم او با ضربات مهلک چاقو ژوسینر دوس سانتوس ۳۰ ساله را از پای در آورد.

تماشاگران برزیلی سر داور را بریدند ! + عکس

به نظر می‌رسد که ماجرا زمانی آغاز شد که “دوس سانتوس” به تصمیم داور اعتراض کرد و به سمت او حمله کرد، داور بازی هم در واکنش به حمله بازیکن، با چاقویی که با خود حمل می کرد ضربات مرگباری را به او وارد کرد. گروهی از هواداران و اقوام این بازیکن پس از مشاهده این صحنه به داخل زمین هجوم آوردند.

estaca

این گروه دست و پای داور را با طناب بستند و او را به شیوه ای بسیار خشونت آمیز به قتل رساندند و سر بریده اش را روی تکه چوبی در وسط زمین فوتبال قرار دادند.دوس سانتوس، بازیکن ۳۰ ساله پس از اینکه توسط داور با چاقو مصدوم شد، فورا به بیمارستان انتقال پیدا کرد، ولی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

تماشاگران برزیلی سر داور را بریدند ! + عکس

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ