اظهارات شجونی درباره نتایج انتخابات تهراناظهارات شجونی درباره نتایج انتخابات تهران

اظهارات شجونی درباره نتایج انتخابات تهران

اظهارات شجونی درباره نتایج انتخابات تهران

شجونی: نتایج انتخابات “مجلس و خبرگان “برای من معماست / چطور “مصباح یزدی” و “حدادعادل” رای نیاوردند؟

من نمی گویم که دراین انتخابات تقلب شده است اما بالاخره چطور می شود شخصیت هایی مثل آقای مصباح یزدی که رهبری درموردشان فرمودند مطهری زمان هستند رای نیاورد . درمورد آیت الله یزدی و آقای حداد عادل هم این سوال را دارم .

  دبیر جامعه وعاظ اظهارکرد: اینکه چرا درانتخابات مجلس و خبرگان اصلاح طلبان رای بالایی آوردند برای من  یک معماست.

حجت الاسلام والمسلمین شجونی درگفت وگو با خبرنگار سیاسی نواندیش در ارزیابی خود از نتایج انتخابات مجلس دهم و میزان بالای رای آوری جناح اصلاح طلب خاطرنشان کرد: اینکه چرا در این انتخابات این اتفاق افتاد برای من  یک معماست و ازآن متعجبم.

وی ضمن تکذیب مطالب منتشر شده از سوی سایت رجانیوز به نقل از او مبنی بر اینکه در تهران که به عنوان شهر طلاق و اعتیاد و جرم شناخته می شود طبیعی است به اصلاح طلبان رای داده شود گفت: تمام این مطالب که به نقل ازمن در فضای مجازی منتشر شده دروغ است.

شجونی  با تاکید براینکه همیشه باید اخلاق درانتخابات رعایت شود، افزود: تمکین به قانون و نتیجه انتخابات موضوعی است که مدنظر جبهه اصولگرایان است.

وی با اشاره به اینکه جبهه اصولگرایان همواره به دنبال ایجاد حضور بیشتر مردم در پای صندوق ها بوده است، تصریح کرد: خوشبختانه مردم پای صندوق ها حاضر شدند و پشت سر رهبر انقلاب ایستادند.

این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: به هرترتیب افرادی به دنبال تهمت زدن هستند وبا نوکری می خواهند چهره افراد را تخریب کنند و دروغ بنویسند.

وی در ادامه اظهار کرد: به نظر من از آنجایی که اراذل و اوباش، فتنه ۸۸ را در تهران شکل دادند و هنوزهم عوامل آن زنده هستند ممکن است اقداماتی را انجام داده باشند. البته من نمی گویم که دراین انتخابات تقلب شده است اما بالاخره چطور می شود شخصیت هایی مثل آقای مصباح یزدی که رهبری درموردشان فرمودند مطهری زمان هستند رای نیاورد . درمورد آیت الله یزدی و آقای حداد عادل هم این سوال را دارم .

شجونی گفت: با این حال من واقعا متعجبم و فقط می توانم بگویم نتایج این انتخابات برای من معماست .

اخبار انتخابات  –  نو اندیش 

سیاسی

آرشیو

اقلیم کردستان عراق کجاست؟ + نقشه کردستان عراق و ماجرای همه پرسی

کردستان عراق یا اقلیم کردستان ، یک منطقهٔ خودمختار در بخش شمالی کشور عراق است. کردستان عراق از شرق با ایران از شمال با...