آیفون 7s پلاس با نمایشگر ۵٫۸ اینچی AMOLEDآیفون 7s پلاس با نمایشگر ۵٫۸ اینچی AMOLED

آیفون ۷s پلاس با نمایشگر ۵٫۸ اینچی AMOLED

اخبارتکنولوژی,آیفون 7s پلاس

بر اساس جدیدترین شایعات، احتمالا « آیفون ۷s پلاس » که در سال ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد، از نمایشگری ۵٫۸ اینچی با پنل AMOLED استفاده می‌کند.

گزارش‌های رسیده از وب‌سایت KGI Securities حاکی از آن است که اپل قصد ایجاد تغییراتی اساسی در آیفون‌های سال ۲۰۱۷ دارد. طبق این گزارش‌ها، آیفون‌های سال ۲۰۱۷ که احتمالا آیفون ۷s و ۷s پلاس نام خواهند داشت، از نمایشگرهایی ۴٫۸ و ۵٫۸ اینچی با پنل AMOLED استفاده می‌کنند. پیش‌تر و در خبرها خوانده بودیم که اپل قرار است در آیفون ۸ که سال ۲۰۱۸ معرفی می‌شود از پنل‌های OLED استفاده کند ولی ظاهرا این موضوع یک سال زودتر اتفاق خواهد افتاد.

به‌علاوه، این گزارش‌ها نشان می‌دهد که آیفون‌های سال ۲۰۱۷، نمایشگر و بدنه‌ی شیشه‌ای و خمیده خواهند داشت. این طراحی جدید، باعث می‌شود که گوشی‌های آینده‌ی شرکت اپل، لبه‌های باریکی داشته و در دست گرفتن‌شان، آسان‌تر شود. به‌جز این مورد، شایعات جدید به استفاده از قاب پشتی شیشه‌ای به‌جای سرامیکی، در آیفون‌های بعدی اشاره دارد. استفاده از قاب شیشه‌ای به‌جای قاب سرامیکی، به اپل این امکان را می‌دهد تا بتواند فناوری شارژ بی‌سیم را در آیفون‌های جدیدش قرار دهد.

 

اخبار تکنولوژی – دیجی کالامگ

حتما بخوانید:  اطلاعات درباره گلکسی S8 ؛ نوت ۸ هم در راه است

موبایل

آرشیو

چگونگی دیدن استوری اینستاگرام دیگران به صورت ناشناس

دیدن استوری اینستاگرام دیگران به صورت ناشناس دیدن استوری اینستاگرام دیگران, استوری اینستاگرام, بازدید استوری اینستاگرام دیدن استوری اینستاگرام دیگران, استوری اینستاگرام در این...