زندگینامه و تصاویر پوریا فیاضی زندگینامه و تصاویر پوریا فیاضی

زندگینامه و تصاویر پوریا فیاضی

زندگینامه و تصاویر پوریا فیاضی ، بیوگرافی پوریا فیاضی

زادروز : ۲۲ دی ۱۳۷۱
قد: ۱۹۴cm

رشته ورزشی : والیبال

پُست : دریافت کننده قدرتی

پوریا فیاضی با نام دیگر بابک فیاضی (زاده ۲۲ دی ۱۳۷۱) بازیکن تیم ملی والیبال ایران است.

پوریا فیاضی ۱۹۴سانتی‌متر قد دارد و ۸۱ کیلو وزن دارد، ۳۴۸ سانتی‌متر ارتفاع اسپک دارد و ۳۲۶ سانتی‌متر پرش دفاع‌هایش است. پوریا فیاضی در تیم ملی نوجوانان, جوانان و تیم ملی مردان ایران حضور داشته است.

پوریا فیاضی ، بیوگرافی پوریا فیاضی

  پوریا فیاضی

پوریا فیاضی یکی از پدیده‌های والیبال ایران در دهه ۹۰ بود و در لیگ برتر در تیم سایپا بازی‌های زیبایی را به نمایش گذاشت و در مسابقات آسیایی و جام جهانی ۲۰۱۱ از ستارگان تیم ملی والیبال ایران بود و در مقابل صربستان به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد و در مقابل لهستان هم از بهترین‌های میدان بود.

پوریا فیاضی ، بیوگرافی پوریا فیاضی

  پوریا فیاضی

پوریا فیاضی در مسابقات جوانان جهان ایتالیا به همراه امیر غفور، فرهاد سال افزون و سعید شیرود بهترین‌های تیم ملی جوانان ایران بودند. فیاضی مدتی هم کاپیتان تیم والیبال نوجوانان ایران بود و در مسابقات ارتش‌های جهان به قهرمانی رسید و در مسابقات زیر ۲۳ سال جهان در سال ۲۰۱۳ عضو تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران بود.

پوریا فیاضی سال‌های زیادی را در باشگاه سایپای البرز گذراند و بازی‌های قابل قبولی را به نمایش گذاشت. فیاضی در سال ۱۳۹۲ به شهرداری ارومیه پیوست.

پوریا فیاضی ، بیوگرافی پوریا فیاضی

 پوریا فیاضی و همسرش

پوریا فیاضی ، بیوگرافی پوریا فیاضی

  پوریا فیاضی و همسرش

ازدواج پوریا فیاضی

پوریا فیاضی با مهتا محمدی بهترین اسپکر تیم ملی والیبال زنان ایران ازدواج کرد و حاصل این ازدواج ۱ فرزند دختر به نام جانان است.

منبع :

fa.wikipedia.org

press.jamejamonline.ir

زندگینامه و تصاویر پوریا فیاضی

Save

ورزشکاران

آرشیو

بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی

بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی مرتضی پورعلی گنجی بازیکن فوتبال و بازیکن تیم ملی ایران در ۳۰ فروردین ۱۳۷۱ در روستای پایین گنج در حوالی...