گوشی‌هایی که دردست دولت‌ مردان بزرگ دنیاست گوشی‌هایی که دردست دولت‌ مردان بزرگ دنیاست

این روزها همه مردم دنیا تلفن همراه دارند و ضریب نفوذ گوشی‌های هوشمند در حال افزایش است، با این حال وسایلی که افراد برجسته و معروف دنیا استفاده می‌کنند برای بسیاری از مردم مهم است. در این گزارش به گوشی‌هایی می‌پردازیم که دست دولت‌مردان بزرگ دنیاست.

به گزارش ابرتازه ها وبه نقل از فناوران،  معمولا مردم به وسایل و ابزارها یا اتومبیلی که افراد برجسته استفاده می‌کنند توجه می‌کنند. براساس آماری که درباره دولتمردان دنیا تهیه شده، به گوشی‌هایی می‌پردازیم که دست آنهاست.

گوشیبر این اساس یک رسانه چینی گزارشی تهیه کرده که در آن به گوشی دولتمردان بزرگ دنیا اشاره شده است.

براساس این گزارش، گوشی هوشمند «باراک اوباما»، رییس‌ جمهوری آمریکا، در سال ۲۰۰۹ که از بلک‌ بری استفاده می‌کرد، خبرساز شد. اما چندی پیش اخباری مبنی بر علاقه خانوادگی‌ وی به گوشی آیفون اپل منتشر شده است.

اما رهبر کره‌شمالی، «کیم جونگ اون» از گوشی HTC Butterfly استفاده می‌کند. با این حال وی قصد دارد برای دخترش HTC One خریداری کند.

درباره رییس‌جمهوری چین کسی نمی‌داند که چه گوشی دست می‌گیرد، اما «پنگ لی‌یونگ» همسر رییس‌جمهوری خلق چین از آیفون ۵ اپل استفاده می‌کند.

یینگ‌لوک شاین‌وارتا، اولین نخست‌وزیر زن تایلند نه تنها یک گوشی هوشمند دارد بلکه وی از پنج گوشی دیگر از جمله Lumia 920 نوکیا استفاده می‌کند.

اما ولادیمیر پوتین دومین رییس‌جمهوری روسیه سال ۲۰۱۰ اعلام کرده بود که تلفن همراه ندارد، با این حال وب‌ سایت تک‌وب اعلام کرد که از سال ۲۰۱۲ پوتین از یک گوشی هوشمند روسی با نام MTS-Glonass 945 استفاده می‌کند که مبتنی بر آندرویید است.

خانواده سلطنتی بریتانیا هم ظاهرا از گوشی آیفون اپل استفاده می‌کنند در حالی که ملکه الیزابت آی‌پد هم دارد.
این در حالی است که دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، طرفدار بلک‌بری است. اما صدراعظم آلمان از گوشی Z10 بلک‌بری استفاده می‌کند.

گوشی‌هایی که دردست دولت‌ مردان بزرگ دنیاست

883
0

موبایل

آرشیو

دانلود فیلترشکن برای تلگرام چه خطراتی به همراه دارد؟

خطرات دانلود فیلترشکن و استفاده از VPN برای باز کردن تلگرام بتازگی به دلیل مسائل سیاسی تلگرام فیلتر شده است و دسترسی ایرانیان به...