قهر رامین رضاییان بعد از بازی نکردن در دربی قهر رامین رضاییان بعد از بازی نکردن در دربی

قهر رامین رضاییان بعد از بازی نکردن در دربی

رامین رضاییان

رامین رضاییان یکی از بازیکنان پر حاشیه فصل نقل و انتقالات امسال لیگ به حساب می اید بازیکنی که با وجود درخشش زیاد آن در فصل قبل تصمیم گرفت که به ترکیه برود و فوتبال خود را در این کشور ادامه دهد اما بعد از اینکه مهدی طارمی از ترکیه برگشت این بازیکن نیز پشیمان شد و راه او را در پیش گرفت اما سرمربی کروات پرسپولیس نظری متفاوت نسبت به او داشت و پس از کش و قوس های فراوان سرانجام این بازیکن به پرسپولیس بازگشت حال گفته می شود که رضاییان پس از نیمکت نشینی در دربی مجددا قهر کرده و مورد خشم سرمربی پرسپولیس واقع شده است.

خیلی ها در ورزشگاه آزادی معتقد بودند که حق رامین رضاییان حداقل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بازی در دربی بوده است. هر چه نباشد رضاییان در دربی قبلی گل زده و در تیم ملی هم بازیکن فیکس به شمار می رود.

با این حال برانکو ایوانکوویچ نظر دیگری داشت و تصمیم گرفت مثل بازی با تراکتورسازی، رضاییان را به نیمکت پیچ و مهره کند!

تقریبا تمام عکاسانی که در دقایق پایانی بازی پرسپولیس و استقلال کنار زمین بودند، به چشم خود دیدند وقتی برانکو سومین بازیکن تعویضی تیمش را فرا خواند و رضاییان فهمید حتی یک دقیقه هم به او در دربی بازی نمی رسد، رامین با ناراحتی و اخم کاور خود را درآورد و زمزمه کنان در حال خروج از ورزشگاه بود.

او که به شدت ناراحت بود، زیر لب غرولند می کرد: «دیگر شورش را در آورده است!» این بازیکن اسمی از کسی نیاورد اما همه متوجه شدند منظورش کیست!

این مدافع راست ملی پوش حتی نمی خواست وارد رختکن پس از بازی پرسپولیس شود اما در نهایت با وساطت مهدی طارمی دوست صمیمی اش و توصیه محمود خوردبین کوتاه آمد و به رختکن رفت.

گویا برانکو در رختکن در از طریق یکی از همکاران خود متوجه دلخوری رضاییان می شود و بلافاصله به یکی از مدیران پرسپولیس که در رختکن حضور داشت، می گوید همین الان به علی اکبر طاهری بگویید من صبح شنبه مصاحبه می کنم و هواداران را در جریان می گذارم که من رامین را با وجود اشتباه بزرگی که داشت، بخشیدم اما او حالا از این که روی نیمکت می نشیند، ناراحت است!

تهدید برانکو به گوش رامین رسید و او در صفحه شخصی خود ادعا کرد هیچ مشکلی با نیمکت نشینی ندارد. احتمالا آن که اخم کرده بود، اصغر رضاییان است، نه رامین!

جام

1,372
0

ورزشی

آرشیو

تاریخ برگزاری بازی های آسیایی 2018 + لیست رشته های ایران

کمیته برگزاری ۲۰۱۸ Asian Games زمان‌بندی مورد نظر برای برگزاری این دوره را مشخص کرده است. طبق این برنامه مراسم افتتاحیه روز شنبه ۸...