شرک دنیای واقعی را دیده اید ؟ شرک دنیای واقعی را دیده اید ؟

شرک دنیای واقعی را دیده اید ؟

شرک, شرک دنیای واقعی

شرک یکی از محبوب ترین شخصیت های کارتونی می باشد و مجموعه انیمیشن های آن طرفداران زیادی را در سراسر دنیا دارد اگر شما عزیزان نیز از طرفداران این غول مهربان هستید باید بدانید که شخصیت شرکت در دنیای واقعی نیز وجود داشته است اتفاقی که بسیار عجیب تلقی می شود.شرک دنیای واقعی یک مرد فرانسوی است که به علت ظاهر نا زیبایش مورد تمسخر مردم کشورش قرار می گیرد و به همین دلیل تصمیم می گیرد که به آمریکا سفر کند و در این کشور به ورزش کشتی مشغول شود.

باورتان نمیشود روزی واقعا زندگی میکرد، یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های انیمیشن در سال های اخیر یک موجود بسیار زیبا با چشمان شهلا و موهای افشان نیست. او دیوی کچل به رنگ سبز است. باهوش، منزوی و عاشق پیشه، اما شخصیت و حتی چهره و اندام او از کجا به ذهن طراح انیمیشن شرک رسید. مردی به نام موریس تیلت سال ۱۹۰۳ در فرانسه متولد شد. او فردی بسیار باهوش بود. دلیل این مدعا یادگیری ۱۴ زبان روز دنیا توسط موریس است. در عین حال موریس شاعر خوبی هم بود. اما مشکلات این مرد باهوش شاعر مسلک از ۲۰ سالگی آغاز شد. به علت بیماری نادر استخوان هایش بیش از حد رشد کرد.

در اندام و چهره اش تغییرات جبران ناپذیری به وقوع پیوست. به علت ظاهرش توسط هموطنانش بشدت رنجیده خاطر شد. به همین دلیل فرانسه را رها کرده به آمریکا مهاجرت کرد.

شرک

شرک دنیای واقعی

شرک

او در آمریکا وارد ورزش کشتی شد. و نام فرشته فرانسوی را روی خود گذاشت. اما نامی که دیگران روی موریس نهادند: دیو وحشتناک رینگ ها بود. بزرگ ترین اتفاق درحرفه کشتی موریس وقتی بود که قهرمان کشتی آمریکا استیو کست را در سال ۱۹۴۴ شکست داد. با وجود آنکه دوستان زیادی اطراف او را گرفته بودند. موریس خود را هر چه بیشتر از جمع کنار کشید و بشدت منزوی شد.

یکی از تفریحات مورد علاقه موریس شطرنج بود. او با دوست سرمایه دارش “کلی” در خانه اش شطرنج بازی میکرد. موریس در نهایت سال ۱۹۵۴ به علت سکته قلبی درگذشت.

کافه ترک

خواندنی های جالب

آرشیو

حالت دلت که خوب باشه و حال دلت که خوب نباشه + عکس نوشته و متن

حالت دلت که خوب باشه دلنوشته های زیبا درباره خوب بودن حال دل آدم و متفاوت دیدن زندگی همراه با عکس نوشته های حال...