آیا طلاق آنجلینا جولی و برد پیت واقعیت دارد؟ آیا طلاق آنجلینا جولی و برد پیت واقعیت دارد؟

یکی از مشهورترین زوج های دنیا را می توان آنجلینا جولی و برد پیت دو ابر بازیگر سینمای هالیوود دانست فوق ستاره هایی که به سبب فیلم های خود به شدت شناخته شده اند و از شهرت خاصی برخوردار می باشند.ازدواج این دو نیز به شدت پرحاشیه بود به خصوص بعد از جدایی برد پیت از همسر سابقش این ازدواج بیش از بیش با حاشیه همراه شد.حال بعد از گذشت سال ها انگار که این ازدواج پرحاشیه به پایان خود نزدیک می شود.

طلاق آنجلینا جولی,جدایی آنجلینا جولی, برد پیت

زمان زیادی از ادعای از مجله TMZ نمیگذرد که بیان نموده آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود با مراجعه به دادگاه و پرکردن درخواست طلاق خواستار جدایی از برد پیت شد

آنجلینا جولی تقاضای طلاق از برد پیت را مطرح کرده و وکیل وی این امر را تصدیق کرده است. به گزارش بی بی سی، رابرت آفر گفت این بازیگر روز دوشنبه تقاضای طلاق را برای «مشکلات لاینحل» طرح کرده و افزوده است این تصمیم را برای سلامت خانوادگی می‌گیرد. وکیل جولی افزود: او نمی‌خواهد توضیح بیشتری در این زمینه بدهد و می‌خواهد خانواده بتوانند آرامش خصوصی خود را در این مقطع داشته باشند.

این زوج از سال ۲۰۰۴ زندگی مشترک داشتند و در آگوست ۲۰۰۴ ازدواج‌شان را رسمی کردند. این زوج دارای ۶ فرزند هستند که مدوکس، پکس، زارا، شیلو و دوقلوی کناکس و ویوین را دربرمی‌گیرد.

سی ان ان نیز درباره این موضوع نوشته است: این طلاق گرچه ممکن است شبیه بسیاری از طلاق‌های دیگر باشد، اما می تواند داستان متفاوتی باشد. جولی در سال ۲۰۰۴ فرزند بزرگش مدوکس را در کنیا به فرزند خواندگی پذیرفت و دخترشان زهرا را سال ۲۰۰۶ در اتیوپی به سرپرستی گرفت.دختر آنها شیلون می ۲۰۰۶ به دنیا آمد.

?رابرت اوفر روز سه‌شنبه ۳۰ شهریور در بیانیه خود گفته است: «این تصمیم به خاطر منافع خانواده گرفته شده است. او (جولی) در این زمینه اظهارنظری نخواهد کرد و در این زمان خواستار احترام به حریم خصوصی خانواده‌اش است»

?به گزارش خبرگزاری رویترز، درخواست طلاق آنجلینا جولی از براد پیت روز دوشنبه تسلیم دادگاه عالی لس آنجلس شده و بر اساس اسناد دادگاه، او علت طلاق را «اختلافات غیرقابل ‌حل» عنوان کرده است

?جولی خواستار حضانت کامل شش فرزندش شده است و براد پیت هم درخواست کرده تا بتواند حق دیدار با فرزندانش را داشته باشد. جولی تاریخ جدایی‌شان را روز ۱۵ سپتامبر اعلام کرده است.

طلاق آنجلینا جولی و برد پیت, جدایی آنجلینا جولی

آیا طلاق آنجلینا جولی و برد پیت واقعیت دارد؟

مهر

اخبار هنرمندان

آرشیو

گفتوگو با ساناز سعیدی بازیگر سریال بچه مهندس

ساناز سعیدی متولد ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران، بازیگر است. ساناز سعیدی بازیگر نقش صدیقه همسر قدرت در سریال بچه مهندس است. ساناز سعیدی...