خاطره جالب رهبری‌فرد از پشت صحنه سریال تلویزیونی پژمان خاطره جالب رهبری‌فرد از پشت صحنه سریال تلویزیونی پژمان

بهروز رهبری فرد

به گزارش ابرتازه ها به نقل از خبرآنلاین؛ بهروز رهبری فرد هم یکی از بازیگران این سریال است که در ۶، ۷ قسمت بازی می کند. او دیروز یک خاطره بسیار جالب برای مان از پشت صحنه این سریال تعریف کرد که عینا می خوانید: “وقتی پژمان جمشیدی به پرسپولیس آمد، خیلی با هم رفیق شدیم چون پژمان بی نهایت آدم جالب و سوژه خوری بود! هر بلایی می خواستیم سرش می آوردیم و کاری می کردیم که بعضی وقت ها از کوره درمی رفت.

باور کنید حتی در خواب و خیال هم نمی دیدم روزی در صدا و سیمای ایران سریالی بسازند که پژمان نقش اولش باشد. البته پژمان در فوتبال که به جایی نرسید، شاید هنرپیشه خوبی بشود! اما خاطره من از پژمان نیست، می خواهم از علی موسوی خاطره ای تعریف کنم. این طور که من فهمیدم علی استعداد خاصی در هنرپیشگی دارد و به زودی عکس او را در تبلیغ فیلم های سینمایی زیادی می‌بینیم چون احتمالا می خواهد مدام فیلم بازی کند.

باور کنید وقتی قرار بود علی موسوی جلوی دوربین برود، همه اعضای تیم فیلمبرداری غصه شان می گرفت چون استعداد موسوی باعث می شد یک سکانس ۱۰ دقیقه ای، چیزی حدود ۷ ساعت طول بکشد. اوایل، برای او دیالوگ های طولانی نوشتند اما برای آن که کار، سرعت بیشتری پیدا کند، دیالوگ هایش را کوتاه کردند که علی باز هم آنها را فراموش می کرد! سپس فیلمنامه عوض شد و برای علی موسوی فقط دیالوگ آره و نه نوشتند تا او فقط یک کلمه بگوید، نه یک جمله.

همه ما آماده فیلمبرداری بودیم که نوبت دیالوگ موسوی رسید. درست زمانی که باید در جواب بازیگر دیگری می گفت: آره، یادش رفت و باز هم برداشت های دیگری از او گرفتند. خلاصه به خاطر آره و نه گفتن های او، یک سکانس ۱۰ دقیقه ای، حدود ۶ ساعت طول کشید.

در نهایت از او خواستند بی خیال اینها شود و فقط جلوی دوربین بگوید: “بابابزرگ من تو تیم صنعت نفت بازی می کرده” و کار را تمام کند. موسوی که کمی استرس گرفته بود، قبول کرد و مقابل دوربین گفت: “نفت ماله بابای من بود!” خودتان تصور کنید اعضای فیلمبرداری چطور در آن لحظه منفجر شدند. من این خاطره را گفتم تا کارگردانان دیگر به سراغ علی موسوی بروند، واقعا حیف است این استعداد از بین برود. حالا می فهمم چرا موسوی استقلالی شد!”

خاطره جالب رهبری‌فرد از پشت صحنه سریال تلویزیونی پژمان

برترین مطالب تفریحی

آرشیو

لیست کلمات سخت فارسی برای پانتومیم

لیست کلمات سخت پانتومیم فارسی پانتومیم یکی از بازی‌ها و سرگرمی‌های دسته جمعی است که قطعا همه‌ی شما تجربه‌ی اجرای آن را داشته‌اید. اما...