یکی از غم‌انگیز‌ترین عروسی های دنیا! یکی از غم‌انگیز‌ترین عروسی های دنیا!

عروسی

دو سال پیش تصمیم به ازدواج با یکدیگر گرفتیم، خانه‌ای خریدیم و برای ازدواجمان برنامه‌ریزی کردیم که ناگهان نامزدم بیمار شد و به کمارفت. هر چه منتظر ماندم تا از کما خارج شود این اتفاق نیفتاد به همین خاطر تصمیم گرفتم با همین شرایط با او ازدواج کنم.

غم‌انگیز‌ترین‌عروسی جهان در یکی از بیمارستان‌های چین برگزار شد.

یک زوج چینی که دو سال پیش قصد ازدواج با یکدیگر را داشته‌اند به‌خاطر بیمار شدن ناگهانی عروس ازدواجشان به تعویق افتاد تا این‌که ازدواجشان را در بیمارستان و در حالی که‌عروس در کما بود برگزار کردند.

اخبار حاکی است این زن دو سال است‌ که در کما به‌سر می‌برد و دامادکه به‌شدت به او علاقه دارد با وجود بیهوش بودنش تصمیم به ازدواج با وی در بیمارستان گرفت.

جنیگ‌ جنیگ و نامزدش لولای گوانگدونگ در جنوب شرقی چین ازدواج غم‌انگیز خود را برگزار کردند.

تازه داماد می‌گوید: دو سال پیش تصمیم به ازدواج با یکدیگر گرفتیم، خانه‌ای خریدیم و برای ازدواجمان برنامه‌ریزی کردیم که ناگهان نامزدم بیمار شد و به کمارفت. هر چه منتظر ماندم تا از کما خارج شود این اتفاق نیفتاد به همین خاطر تصمیم گرفتم با همین شرایط با او ازدواج کنم.

روز ازدواجمان را با روز تولد ۲۸ سالگی همسرم همزمان کرده‌ام و او همواره در قلب و ذهن من زنده است و دلم برایش تنگ شده، بیماری همسرم ذره‌ای از عشقم به او کم نکرده و خوشحالم که در نهایت با او ازدواج کرده‌ام.

برترین ها – مجله ایرتازه ها

یکی از غم‌انگیز‌ترین عروسی های دنیا!

1,559
0

سرگرمی

آرشیو

کاریکاتورهای جالب و پر معنی از اتفاقات روز جامعه

کاریکاتورهای جالب و پر معنی, کاریکاتور خنده دار, کاریکاتور روز کاریکاتورهای جالب و پر معنی, کاریکاتور خنده دار کاریکاتور مصاف مرگ و زندگی برای...