بهانه عجیب زن متأهل برای ارتباط نامشروع / عکس بهانه عجیب زن متأهل برای ارتباط نامشروع / عکس

زن متاهل ۳۵ ساله به بهانه مبتلا به سرطان بودن قربانیان خود را که در رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال بودند را به صورت آنلاین می فریفت و پس از تهیه فیلم و عکس به صورت پنهانی از قربانیان خود اخاذی می نمود.

جنیفر دمیسی

جنیفر دمیسی متاهل ۳۵ ساله پس از به اشتراک گذاری تصاویر خود مبنی بر زنده بودنش تا دو روز دیگر قربانیان بین ۱۶ تا ۱۸ ساله خود را در فیس بوک می فریفت و پس از قرار گذاشتن و برقراری رابطه نامشروع با آنان از لحظات سپری شده به صورت پنهانی فیلم و عکس تهیه می نمود سپس از آنان در مقابل نپرداختن هزینه مورد نظرش و منتشر نمودن فیلم و عکس در یوتیوپ و فیس بوک از قربانیان خود اخاذی می نمود و آنان را وادار به رابطه نامشروع می‌کرد.

به گزارش پلیس وی خود را دختری ۱۶ ساله و مبتلا به سرطان معرفی می نمود و با پوشاندن موی سر خود طوری که سرش بدون مو دیده شود و پوشیدن لباس مخصوص بیماران سرطانی یک بیمارستان در آریزونا به صورت گفتگوی تصویری آنلاین قربانیان خود را به بهانه بازدید وی در مکان هایی که وی انتخاب می نمود قرار ملاقات می گذاشت.

به گفته پلیس وی به مدت ۵ سال به این شیوه تحت تاثیر قرار دادن قربانیان خود سوء استفاده می نمود.

وی به دلیل آنکه یکی از قربانیان خود از پرداختن پول سر باز زد وی را تهدید به انتشار عکس‌ها و فیلم های گرفته شده نمود نوجوان ۱۵ ساله والدین خود را در جریان قرار داد و آنان با مشاوره و همکاری پلیس طبق یک نقشه دقیق و حساب شده با قرار دادن یک افسر پلیس با هویت جعلی در صفحه فیس بوک طوری که از دوستان قربانی ۱۶ ساله به شمار آید توجه جنیفر دمیسی را جلب نمودند و در نهایت با حضور پلیس به صورت مخفیانه در محل قرار پس از حضور وی در اتومبیل شخصی اش دستگیر شد.

وی به جرم تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی از نوجوانان و اخاذی از آنان طی ۵ سال گذشته دستگیر و به زندان منتقل شد تا اولین جلسه دادگاه وی در تاریخ ۲۲ اوت سال جاری برگزار شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران – بازنشر : abartazeha.ir

بهانه عجیب زن متأهل برای ارتباط نامشروع / عکس

3,846
0

اجتماعی

آرشیو

ماجرای خانم دکتری که برای ازدواج راهی دادگاه شد

دختران در صورتی که خانواده شان مخالف ازدواج آنها با مرد مورد علاقه شان باشند می توانند با مراجعه به دادگاه تقاضای ازدواجشان را...