آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیز آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیز

آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیز

کوله پشتی جادویی ، آشنایی با یک کوله پشتی خوب

آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیز

برخی از آدم ها به واسطه شغل یا علاقه مندی های خود، تقریبا همیشه کوله به پشت تمامی وسایلشان را با خود به هر کجا که می روند، حمل می کنند. از جمله معضلاتی که این افراد با آن مواجه هستند، سنگینی وزن کیف است که به کمردرد و شانه دردشان منجر می شود.

کوله پشتی

اما خوشبختانه کمپانی Keep Pursuing به تازگی نوعی کوله پشتی موسوم به Zero-G را معرفی نموده که مشکل سنگینی این نوع کیف ها را برطرف می نماید؛ بر اساس این طرح که از سیستم تعلیق خودرو الهام گرفته شده، وزن محتویات داخلی کیف به نصف کاهش می یابد. یعنی اگر وسایل شما ۲۰ کیلوگرم وزن داشته باشد، به اندازه ۱۰ کیلوگرم سنگینی احساس خواهید کرد.

آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیز

عکس کوله پشتی جادویی

از دیگر مزیت های این کوله پشتی می توان به طراحی ساده و شیک آن اشاره نمود که با هر نوع سلیقه ای جور در می آید. همچنین، به صورت ضدآب، ضد آلودگی وضد ضربه ساخته شده و عناصر کاربردی متعددی که برای لپ تاپ یا تبلت استفاده می شوند در داخل آن گنجانده گشته تا کاربر به تمامی وسایل موردنیاز خود دسترسی آسان و سریع داشته باشد.

آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیزکوله پشتی شیک

لازم به ذکر است که کوله پشتی یاد شده هنوز به تولید انبوه نرسیده و در حال حاضر، در سایت جمع سپاری کیک استارتر کمپینی برای جمع آوری بودجه برایش راه اندازی گشته تا به واسطه حمایت های مالی علاقه مندان، مراحل تولید آن آغاز گردد.

آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیز

عکس کوله پشتی جالب

آشنایی با یک کوله پشتی شگفت انگیز

مطالب جالب

آرشیو

مقاله در مورد 13 آبان و روز دانش آموز

روز دانش آموز, متن تبریک روز دانش آموز, مطالب جالب روز دانش آموز روز دانش آموز, متن تبریک روز دانش آموز در این مطلب...