تصاویر خودروی اسپرت مفهومی برقی جگوار تصاویر خودروی اسپرت مفهومی برقی جگوار

تصاویر خودروی اسپرت مفهومی برقی جگوار

شرکت انگلیسی خودروساز تجملی جگوار لندروور قصد دارد تا سال ۲۰۱۸ یک خودروی اسپرت برقی را به بازار عرضه کند و هم‌اکنون نسخه مفهومی آن را به نمایش گذاشته است.

تصاویر خودروی اسپرت مفهومی برقی جگوار

به گزارش ایسنا به نقل از وال‌استریت ژورنال، این شرکت روز دوشنبه در آستانه نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس از مفهوم خودروی ای‌یووی اسپرت I-Pace خود رونمایی کرد که کاملا الکتریکی است.

 اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی ,خودروی اسپرت مفهومی برقی جگوار

آی-پیس نخستین نمونه از چندین خودروی اینچنینی خواهد بود که این برند انگلیسی شرکت هندی تاتاموتورز ارائه خواهد کرد.

سایر خودروسازهای تجملی نیز در تلاش برای ساخت چنین خودروهایی هستند. برای مثال شرکت آئودی قصد دارد یک اس‌یووی برقی را تا سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه کند. شرکت مرسدس بنز تا سال ۲۰۱۹ یک خودروی ای‌یووی متوسط برقی را به بازار عرضه خواهد کرد و بی‌ام‌و نیز به دنبال ارائه یک خودروی اس‌یووی X3 مجهز با باتری در سال ۲۰۲۰ است.

 اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی ,خودروی اسپرت مفهومی برقی جگوار

شرکت جگوار پس از ارائه خودروی مدل ایکس تسلا در سال گذشته از خودروی مفهومی خود رونمایی کرده است. الون ماسک، مالک شرکت تسلا اعلام کرده بود که قصد دارد تولید خودروی برقی شرکتش را تا سال ۲۰۱۸ به ۵۰۰ هزار خودرو برساند.

تعداد مدل‌های خودروی برقی موجود در آمریکا قرار است تا سال ۲۰۲۰ سه برابر افزایش پیدا کرده و به ۱۹ مورد برسد. بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی خودرو در لس‌آنجلس که جمعه این هفته گشایش خواهد یافت، چندین خودروی برقی جدید را مشاهده خواهند کرد. برای مثال شرکت جنرال موتورز قرار است در هفته‌های آتی خودروی تمام برقی شورولت بولت خود را به مشتریان ارائه کند. شرکت فیات کرایسلر نیز یک نسخه هیبریدی از مینی ون PACIFICA را سال آینده ارائه خواهد کرد.

851
0

خودرو

آرشیو

آشنایی با مشخصات فنی و ظاهری دنا پلاس توربو و امکانات خودروی دنا پلاس توربو

دنا پلاس توربو از جمله محصولات تولید شده توسط شرکت ایران خودرو است تا بلکه بتواند شکل به روز شده‌ای از محصولات قدیمی این...